15 Простих справ, які змінять ваше життя на краще

Щоб поліпшити своє життя, потрібно починати змалого: кожен крок наближає нас ближче до мети. Ці 15 нескладних дій допоможуть вам налагодити життя: ефективніше працювати, зміцнити здоров'я і скинути вагу. Вам не доведеться надто напружуватися, адже цісправи дуже легко виконати. Деякі глобальні завдання зажадають від вас місяці або навіть роки роботи для їх виконання. А невеликі зміни займуть не так багато часу, зате ви отримаєте значний результат.

1. Поставте вазу з фруктами

Поставте вазу з фруктами близько холодильника. Кожен раз, коли вам захочеться чимось перекусити, ви будете вибирати не калорійний бутерброд, а корисні фрукти. Ваза з фруктами допоможе вам скинути кілька кілограмів. Ваза, наповнена яблуками, апельсинами або іншими фруктами, дозволить вам важити на 3 кілограми менше в порівнянні з тим, якби у вас під руками не було фруктів.

2. Снідайте

Відмова від сніданку ніяк не допоможе вам схуднути. Вчені довели, що люди, які пропускають сніданок, не виглядають здоровішими і стрункішою тих, хто снідає. Звичайно, варто розуміти, що сніданок теж буває різним, але корисний сніданок додасть вам сил і енергії на весь день і подарує здоров'я.

3. Рухайтеся

Багато офісні працівники запевняють, що настількизайняті своєю роботою, що у них не залишається часу на прогулянку в обід або навіть на кілька кроків по офісу. Але це тільки відмовки. Ви все одно відволікаєтеся на соціальні мережі, так чому б краще не прогулятися? Ви розмовляєте по телефону і в цей же час можете зробити кілька кроків по кімнаті. Або поки чекаєте своєї черги до мікрохвильовки, зробіть парочку рухів тіла. Не упускайте можливості рухатися: під час розмови по телефону з подругою або навіть чистячи зуби.

4. Користуйтеся зубною ниткою

Ви чистите зуби двічі на день, і не по 30 секунд,а по три хвилини, як радять дантисти. Але для того щоб наступний візит до лікаря був лише для профілактики, користуйтеся зубною ниткою. Цей недорогий предмет збереже здоров'я ваших зубів і заощадить пристойну суму грошей.

5. Складіть план на завтра

Перші години робочого дня найпродуктивніші, алеважко домогтися гарного результату, якщо перед очима немає плану дій. Не витрачайте дорогоцінні хвилини з ранку на складання планів - займіться цим в кінці робочого дня. Ви заощадите собі час і точно не пропустіть ніякі важливі справи, що залишилися недоробленими.

6. Подумайте про вихідних в середу

Очікування щастя - теж щастя. Заведіть собі приємну звичку складати в середу плани на вихідні: замовте квитки на концерт або на майстер-клас, зателефонуйте друзям з пропозицією провести веселі вихідні, виберіть цікавий фільм в кінотеатрі. Цей ритуал допоможе приємно провести залишок робочого тижня. До того ж підготовка заздалегідь не дасть зірватися планам і зіпсувати вам вихідні.

7. «Пом'якшити» свій понеділок

Ранок понеділка сприймається багатьма яксущий кошмар. Тому варто подбати про те, щоб зменшити рівень стресу в цей день. Скачайте собі ввечері активну заряджаючу музику, щоб дорога на роботу стала більш приємною. Можете так поступати щоранку, але на початку робочого тижня - обов'язково.

8. виривається на вулицю

Офісні працівники часом перетворюються в«Упирів»: виходять з дому ще в темряві, повертаються вже майже вночі, не виходячи з офісу і не бачачи сонячного світла. А адже виходячи на вулицю вдень, ви покращуєте собі настрій і концентрацію. Так що не проводьте обід за комп'ютером: прогуляйтеся в сквері, сходіть з колегою за кавою або виклик віднести на пошту документи. Адже вам, на відміну від всяких упирів, сонячне світло корисний для здоров'я.

9. Доглядайте за рослиною

Поселите на своєму робочому столі рослина. Багато вчених довели, що рослини в офісі позитивно впливають на роботу: стимулюють увагу, підвищують ефективність і поліпшують психологічну стійкість. Ще й око милують своєю красою.

10. Обмежте час, проведений перед телевізором

Навіть в століття інтернету телевізор не випускаєвлади з рук. Мільярди людей отримують інформацію і розваги з телевізора. Безглуздо переконувати кожного відключити телевізор і відмовитися від нього назавжди. Якщо на такий радикальний крок вам не вистачає сили волі, обмежте час перегляду телевізора. Ви можете скласти для себе графік перегляду: запишіть або підкресліть в програмі ті передачі, які плануєте подивитися. Наочний список допоможе вам зрозуміти, не витрачаєте ви занадто багато часу на телевізор.

11. Встановіть будильник для засипання

Всі давно вже засвоїли, як важливий повноцінний сондля здоров'я. Ви вже знаєте, скільки годин вам потрібно, щоб відпочити і виспатися. Але не завжди вдається вчасно заснути. Тому використовуйте будильник не тільки для того, що прокинутися, але і щоб заснути. За півгодини до того часу, коли хочете заснути, встановіть будильник. І поставте будильник подалі від ліжка, щоб уникнути спокуси вранці відкласти дзвінок ще на десять хвилин. Після дзвінка вам доведеться зробити фізичне зусилля - встати з ліжка і відключити його. Ці корисні звички допоможуть вам почувати себе бадьоріше вранці.

12. Придумайте надихаючий пароль

Придумайте хороший пароль для робочогокомп'ютера, електронної пошти, соціальних мереж. Нехай пароль нагадує вам про позитивну сторону життя: любові, радості, щастя. Але не використовуйте прості слова, які можуть легко зламати: придумайте складні комбінації з великими літерами і цифрами.

13. Збирайте дрібниця

Після приходу додому витрусити з кишень дріб'язокі складіть в скарбничку. Ці гроші не зіграють великої ролі в вашому фінансовому стані, але через півроку ви заробите непогану суму. Ці гроші ви можете відправити на благодійність, тільки остерігайтеся шахраїв. Долучити до цього процесу можна і дітей: нехай вони роблять добру справу.

14. Не витрачайте час даремно

Не витрачайте час в чергах і пробках. Залежно від ситуації вивчите декілька слів на іноземній мові, послухайте аудіокнигу, зателефонуйте батькам. Використовуйте час з користю.

15. Дотримуйтеся обраної стратегії

Один раз скориставшись наведеними вищепорадами, ви не отримаєте значний ефект. Щоб досягти результату, станьте більш вимогливим до себе і складіть план. Наприклад, запишіть в п'ятницю, що ви встигли реалізувати за тиждень. Досягнувши певної мети, винагородити себе заохоченням. Згодом ці справи увійдуть в звичку, і ви будете робити їх автоматично, з кожним днем ​​покращуючи своє життя.