Що подарувати коханій: 10 креативних подарунків до 8 березня

Наближається день Х - восьме березня і чоловікивсього світу ламають голову над тим, що ж подарувати коханій жінці. Банальні квіти, цукерки та коштовності - теж непоганий варіант, але досить передбачуваний. Хочеться здивувати свою другу половинку іпрезентувати їй такий подарунок, який би її здивував і залишився в пам'яті назавжди. Вам допоможе наш огляд незвичайних креативних сюрпризів, дарувати які можна як на 8 березня, так і на будь-який інший свято, та й просто без приводу.

1.

Фотосесія

Подаруйте коханій жінці подарунковий сертифікат нафотосесію. Це може бути як її індивідуальна зйомка, так і ваша спільна. Підберіть образи, одяг, зачіски, макіяж і т.д. і вирушайте запам'ятовувати свою красу. Це дозволить вашій дівчині хоч на день увійти в роль фотомоделі, відчути себе красивою і бажаною, та й пам'ять залишиться надовго. Готові фото можна вставити в рамочки і прикрасити ними стіни будинку - спогади про цей подарунок залишаться з вами надовго.

фотосесія

2.

портрет

Здивуйте свою другу половинку і презентуйте їйпортрет, намальований по її фотографії. Він може бути як класичний, так і в якомусь незвичному стилі, наприклад, поп-арт. Для дівчини з гарним почуттям гумору - портрет-карикатуру. Це, безсумнівно, її порадує і народить купу позитивних емоцій. Портретом, як і фото, можна прикрасити кімнату - так ви будете відчувати присутність коханої навіть тоді, коли її немає поруч.

портрет 2

3.

пам'ятне серце

Виберіть найкращі фотографії та самі або здопомогою спеціальних місць для виготовлення креативних подарунків, зробіть улюбленої пам'ятне серце. Фотографії можуть починатися з найперших ваших спільних фото і закінчуватися останніми. Додайте до цього теплі слова, як варіант: «100 причин, чому я тебе люблю» або «100 причин, чому моя дівчина найкраща».

4.

Годинник «Дівчина з обкладинки»

Подаруйте коханій оригінальний годинник, зображеннямна яких буде фото вашої дівчини на тлі, стилізованому під обкладинку модного журналу. Це дасть їй можливість ще більше переконатися у власній привабливості і зберегти спогади надовго - адже годинник будуть довгий час прикрашати ваше житло, і, можливо, статут пам'яттю для майбутніх дітей.

5.

перлина бажань

Перлина бажань - подарунок, що незабувається. Це унікальний перли з глибини морів з красивою легендою, колір якої вгадати неможливо. Уявіть, які емоції будуть долати вашу другу половинку, коли вона буде відкривати раковину з перлиною. І нехай обов'язково загадає бажання, вважається, що воно обов'язково збудеться, адже наші думки матеріальні.