Десятка найбільш небезпечних фраз з уст жінки

Ми з вами, дорогі жінки, істоти вельмиекспресивні і часом зовсім непередбачувані. Ніде правди діти, іноді наші слова і вчинки просто шокують чоловіків. Деякі фрази, які ми нерідко вимовляємо в пориві гніву, та й не тільки, вважаються страшними і небезпечними для представників сильної статі. Які ж? Напевно ви не раз їх виголошували, ніж змушували чоловіків дивуватися і навіть панікувати. Тим не менш, щоб зберегти відносини з нашими улюбленими, краще їх не вживати або якось по-іншому формулювати. Дорогі чоловіки, ця стаття скоріше для вас: якщо ваша дружина говорить такі фрази, значить не все так гладко, і варто серйозно задуматися.

1. Ось і добре

До цієї ж небезпечною категорії відносяться фрази «Всезрозуміло »,« Як скажеш »,« Неважливо »,« Нічого не сталося »і тому подібні, сказані не з самою приємною інтонацією. Значення у всіх цих фраз одне - дама права, а чоловік повинен промовчати і піти. Жінки дуже люблять завершувати такими фразочками сварки, показуючи цим, що продовжувати настільки безглузду дискусію далі вони не збираються.

2. Пообіцяй мені дещо

За цією фразою може послідувати що завгодно. Якщо жінка просить вас пообіцяти їй щось і не говорить, що саме, значить, її прохання чоловіка точно не потішить. Наприклад, на місяць приїде її мама, вона відправляється в клуб з подружками або хоче змусити благовірного геть забути про п'ятничних посиденьках з його друзями. Та хіба мало що ми можемо придумати ... Часом нашим молодим людям не позаздриш.

3. Ти нічого не помічаєш?

Жінки завжди приділяють пильну увагувсяких дрібниць. Чоловіки ж, навпаки, найчастіше їх просто не помічають. Мати на увазі вона може абсолютно все: новий манікюр, колір волосся на тон світліше або супертушь для вій - деталі, на які сильній статі за великим рахунком все одно. Однак тільки спробуйте не помітити те, що від вас вимагається ... Повірте, вам буде непереливки.

4. Ой, воно щось не так працює ...

Пані та техніка ... Тандем дивний і не завждисумісний. І якщо жінка раптом зламала якийсь такий важливий для чоловіка гаджет, вона ніколи не скаже про це безпосередньо, а постарається зробити вигляд, що вона тут ні до чого за допомогою таких ось двозначних фраз.

5. Я тут бачила таку шубку (кільце, машину і т. Д.)

Сенс таких фраз зовсім не в тому, що ми хочемоподілитися з чоловіками своїми враженнями про побачене, а в тому, що вони зобов'язані все це нам купити. Однак більшість з них навіть таких прямих натяків не розуміють, тому жінкам важливо навчитися говорити про свої бажання прямо, а чоловікам - розуміти такі завуальовані примхи, ну і звикнути їх задовольняти.

6. Скоро виходжу

Про те, як жінка кудись збирається, ходятьлегенди. Для нас скоро - це через годину, для чоловіка - вмить. Багато представників сильної половини все ж звикають до цього і сприймають як маленьку жіночу слабкість, інші ж просто виходять з себе. Рада дамам: говорите чоловікові прямо: «Я буду через півтори години». Можливо, задоволений він і не буде, зате хоча б зможе розрахувати час і зробити щось корисне, може бути, навіть і для вас.

7. Нам потрібно серйозно поговорити

Дійсно страшна фраза, яка змушуєчоловіка нудитися очікуваннями напередодні того самого розмови. Слідувати за нею може абсолютно все, і напевно не найприємніше. Дами, вибирайте інше словосполучення для початку вашого серйозної розмови, щоб раптом не побачити свого благовірного в спробі вистрибнути з вікна.

8. Тобто, сьогодні я можу тебе не чекати?

Фраза двозначна: з одного боку ми нібито даємо чоловікові свободу вибору і дозволяємо його проводити цей день (вечір, ніч), як він вважає за потрібне, але з іншого явно читається образа і докір, адже їй так хотілося, щоб цей час благовірний провів з нею.

9. Ти з нею спав / спиш?

Якщо вже дама вбила собі в голову, що чоловік їїжиття з кимось спить, крім неї, і задала йому це питання безпосередньо, то жоден з двох можливих відповідей її не влаштує. І навіть якщо її улюблений почне падати на коліна і клястися, що ніколи в житті він не бачив нічого на кого іншого, вона все одно сприйме це як явну брехню. Але це скоріше буде під впливом емоцій. Згодом вона заспокоїться і оцінить всі на тверезу голову.

10. Не потрібно, я сама

Якщо дівчина говорить це своєму благовірному, прице дивлячись на нього з невдоволенням, то це означає, що вона серйозно образилася, і розмовляти з ним не бажає. А якщо образилася, значить, він все-таки винен. Ви ж пам'ятаєте, дорогі чоловіки, що ми, жінки, просто не можемо бути неправі?