Як не обпектися на «гарячих путівках»: 10 порад досвідченого туриста

Практично всі туристи мріють якомога більшезаощадити на путівці, але щоб якість відпочинку при цьому не постраждала. Адже в даному випадку це - не тільки справа принципу, а й життєва необхідність: хочеться витратити більше грошей на екскурсії, сувеніри, їжу і розваги. Ідеальний варіант - «гаряча путівка», купуючияку ви можете зберегти чималу суму в своїх кишенях. Однак є багато недобросовісних турфірм, які хочуть нажитися на ажіотажі навколо гарячих турів і обдурити недосвідчених туристів. Отже, як же не обпектися на «гарячі путівки»?

1.

Що це таке?

Для початку розберемося, що ж собою являють«Гарячі тури». Туроператор зазвичай наперед бронює певну кількість авіаквитків і місць в готелях. Тому, якщо вони не були розкуплені, йому вигідніше продати їх практично за собівартістю, але, по крайней мере, повернути гроші.

2.

Читайте контракт

Ви напевно чули історії про туристів, якіпридбали «гарячі путівки», і в результаті опинилися в дуже поганому готелі - далеко від моря або на околиці міста (якщо мова йде про Європу), з жахливим сервісом. Це відбувається в тому випадку, якщо залишилися місця на літак, а от номерів в готелі не вистачає - наприклад, туроператор неправильно розрахував, або ринок обмежений, або дуже популярні дати. Тоді туристів і селять в подібні, м'яко кажучи, не найкращі умови. Єдина порада тут - дізнаватися докладну інформацію про готелі і уважно читати договір.

3.

Головне - туроператор

Обов'язково дізнайтеся, з яким туроператором співпрацює агентство. Назва неодмінно має бути відомим - найкраще подорожувати тільки з великими операторами.

4.

Віза

Врахуйте, що візи потрібно оформляти таким же чином, як і для звичайного туру - тобто документи подати як мінімум за 5 днів.

5.

сезон

Майте на увазі, що в піковий сезон (на будь-якісвята, влітку) іноді навіть звичайну путівку дістати складно. Що вже говорити про палаючих турах? Тому не розраховуйте на них в популярне час. Якщо ж вам пропонують такий варіант - будьте обережні, добре перевірте оператора, готель і контракт.

Ще 5 порад на другій сторінці