Осінні тренди: 10 найактуальніших тенденцій в моді на сумки

Сумки і сумочки - це таке незаміннедоповнення нашого гардероба, яке має як практичні функції, так і естетичне значення, особливо, якщо врахувати, що сумка цієї осені може бути справжнім шедевром. Справжня леді повинна мати, як мінімум,кілька сумок, серед яких обов'язково фігурують місткий варіант на кожен день і витончений клатч для виходів у світ. Давайте подивимося, які ключові тенденції можна виділити в моді на сумки майбутнього сезону, і підберемо ідеальний варіант (або кілька), що підходить до вашого стилю і способу життя.

1.

Об'ємні сумки-мішки

Для шопінгу, прогулянки, поїздки, і просто накожен день буде більш ніж доречна містка сумка-мішок. Такі сумочки пропонуються нам у різноманітних кольорах, вони можуть бути класичним чорними, кольоровими або навіть прикрашеними будь-якими принтами. З такою сумкою ваш шопінг стане ще більш приємним і захоплюючим процесом.

2.

Сумки-чемоданчики

Сумки в формі валіз і саквояжів, яківідрізняються жорстким каркасом, чіткими прямокутними формами і короткою ручкою, дуже практичні. Чи не правда, прекрасна особливість для стильного і популярного в цьому сезоні девайса? Переносити в них можна навіть самі тендітні предмети. У такій сумочці дивно швидко знаходяться всі потрібні речі, так що ви зможете уникнути стандартних проблем з вічним хаосом в жіночій сумці.

3.

Сумки-саше

Фасон саше, який був популярний в серединіминулого століття, в цьому сезоні знову стрімко увірвався на подіуми і вітрини. Так, може бути, короткі ручки і тверде дно не є самим практичним варіантом, однак більш вдалий елемент для створення і доповнення романтичних і елегантних образів в стилі ретро відшукати, мабуть, важко. Такі сумочки добре виглядають в класичних чорних і коричневих тонах або в ніжних бежевих і рожевих.

4.

Сумки-папки

Сумка-папка - це ідеальне завершення стилюуспішної ділової жінки. Вона цілком вмістить в себе всі важливі документи, а необхідні жіночі дрібниці можна укласти у внутрішні кишеньки. До слова, така сумка може бути не тільки суворої: яскраві кольори і зухвалий декор можуть зробити з неї нетривіальний акцент.

5.

Мікроклатчі

У цьому сезоні - чим менше, тим краще. Розкішні клатчі розміром з косметичку - це хороший варіант для виходу в світ. Звичайно, багато речей в них не поміститься, але для тих подій, коли крім телефону і помади вам нічого і не потрібно, витончена мікросумочка буде якраз до речі. У цьому сезоні такі моделі мають чіткі форми і жорсткий каркас.

Продовження на другій сторінці ...