Маївки: що взяти з собою на весняний пікнік

Травневі свята - це саме час, щоб зібративеселу компанію друзів або просто удвох з коханим вибратися на пікнік. Що може бути краще, ніж провести час на природі в приємній компанії і зі смачною їжею? Щоб нічого не затьмарювало відмінний відпочинок, дужеважливо все продумати і нічого не забути. Спираючись на поради досвідчених любителів пікніків, ми склали для вас ряд порад з приводу того, що потрібно взяти з собою на природу.

Ємності для маринованого м'яса

Якщо ви самостійно готуєте м'ясо для шашлику, нарезаете і маринуєте, є сенс подумати про тарі, в якій ви будете везти смакоту (правда, поки що сиру).

Традиційно ще наші батьки використовували дляцих цілей великі скляні банки по 3 або 5 літрів з пластиковими або кришками. Однак з них маринад може витікати, а крім того, є ризик, що банки будуть поламані або тріснуть. Тому краще використовувати пластикову ємність з герметичною кришкою або спеціальний термопот для м'яса.

Овочі

Гарненько помийте їх будинку і не забудьте витертинасухо, інакше при перевезенні вони можуть придбати не дуже приємний запах. Найкраще їх везти в паперових пакетах або в сітчастих ящиках або кошиках.

соуси

Кетчуп і майонез вибирайте в м'якій упаковці - так набагато зручніше. А якщо хочете брати з собою олію - купуйте маленьку нову пляшку і не відкривайте її до прибуття на місце.

Вино і вода

На пікнік вибирайте вина в паперових пакетах, відеалі - зі спеціальним краником. Мінералку і солодку воду також беріть тільки в пластикових пляшках. І ні в якому разі не забудьте взяти з собою ще кілька пляшок звичайної води з-під крана: вона стане в нагоді, щоб помити руки і погасити вогнище після шашлику.

Серветки і паперові рушники

Поїдання шашлику на природі - не естетичнезаняття з точки зору чистоти. У всіх руки і обличчя будуть забруднені жиром з-під м'яса і соусом. Тому взяти з собою серветки і паперові рушники - це найважливіший пункт, але про нього чомусь часто забувають.

Одноразовий посуд

Тягти з собою скляний посуд з будинку - ненайкраща ідея: вона важка і, напевно, постраждає при перевезенні. Інша справа - зручна пластикова. Беріть посуду завжди в 2 рази більше, ніж знадобиться за вашими розрахунками - як показує практика, її завжди не вистачає.

Ножі й дошки для оброблення

Ще один вічний пункт серед необхідних, алезабутих речей. Особливо - обробна дошка. Навіщо вправлятися в мистецтві віртуозно різати овочі на вазі і не дати шматочках впасти на землю, якщо можна зручно порізати все на дошці?

покривала

Абсолютно необхідні для відпочинку на природі. Особливо - якщо ви відправляєтеся в ліс: навіть якщо ви знайдете «надзручним» повалені дерева, які зможуть послужити лавочками, мурах, пил і бруд ще ніхто не відміняв. Набагато естетичніше просто постелити покривало.

Мішки для сміття

Тут все елементарно: ви ж не хочете залишити після себе свинарник, забруднювати природу і відбити у інших людей бажання відвідувати це місце? Після себе потрібно акуратно прибрати, упакувати сміття в пакети і забрати їх з собою.

Інші дрібниці, про які часто забувають

Відсутність на пікніку цих, здавалося б, дрібниць,може неабияк зіпсувати вам відпочинок. Серед них: перець і сіль; одноразові або поліетиленові скатертини; сірники і папір, щоб розпалити багаття; штопор (якщо ви все-таки вирішили везти вина в пляшках); міні-аптечку: лейкопластир, зеленку, активоване вугілля і «Фестал»; хліб або булочки.