Як позбутися від розтяжок: 5 правильних стратегій

Білі смужки на шкірі, які іменуютьсярозтяжками - це не що інше, як рубці. З розтяжками знайомі багато жінок. На жаль, від них немає порятунку, так як на сонці вони не засмагають, а косметичні креми не допомагають приховати цей косметичний дефект. Часом навіть найкрасивіше жіноче тіло правильноїанатомічної форми, без єдиного грама жиру, спотворюють розтяжки. Прибрати розтяжки - ще одна назва розтяжок - практично неможливо в домашніх умовах, зате зробити менш помітними - реально.

Чому виникає така напасть, як розтяжки? Це трапляється тоді, коли на шкіру доводиться надмірне навантаження. В основному, під час вагітності, коли йде різкий стрибок ваги при гормональних порушеннях. А іноді під час підліткового віку починається активне зростання і збільшується маса тіла. «Свіжі» розтяжки мають червонувато-фіолетовий колір, але потім вони світлішають.

Видалити стрії дуже важко - це реально тільки при використанні суперсучасного обладнання в дорогих салонах краси, які практикують медичну косметологію.

Варто відзначити, що немає чудодійного методу,здатного повністю позбавити від розтяжок. Зате можна спробувати поліпшити зовнішній вигляд вже наявних, а також запобігти появі нових. Існує кілька правил при боротьбі з розтяжками.

Стратегія № 1. Правильне харчування

Щоб не з'явилися розтяжки або їх зовнішній виглядбув більш акуратний, необхідно всіляко підтримувати еластичність шкіри. Значить, необхідно, щоб в сполучної тканини було якомога більше еластину і колагену. Привести до цього може правильне харчування. Фахівці стверджують, що жінкам, які вживаю їжу, багату мінералами і вітамінами, не загрожують розтяжки. Що потрібно їсти? Не відмовляйтеся від молочних продуктів - там є кальцій, їжте рибу - там є фтор, обов'язково введіть в раціон м'ясо і бобові - вони багаті залізом, а також банани або помідори - в них є калій. Пам'ятайте, що обов'язково треба вживати вітамін А і вітамін Е, а також соєва та оливкову олію.

Стратегія № 2. Фізичні навантаження

Практично найголовніша причина появирозтяжок - це зайва вага. Саме тому необхідно регулярно стежити не тільки за тим, що ви з'їли, а й за зовнішнім виглядом. Найкраще проводити регулярні тренування - вони допоможуть запобігти утворенню жирових прошарків. До того ж саме регулярні фізичні навантаження допоможуть придбати шкірі тонус і підвищити еластичність, що є перешкодою для появи розтяжок. Ще один досить дієвий метод - це плавання. Спеціальні вправи, які необхідно виконувати в воді, надають пружність шкірі.

Стратегія № 3. Догляд за шкірою

Крему з колагеном - це відмінна профілактикарозтяжок, до того ж їх застосування можуть зробити стрії не такими помітними. Зверніть увагу, що в обраному вами косметичному засобі повинні бути вітамін А, еластин і вітамін Е. Вони здатні не тільки стимулювати вироблення колагену, а й отшелушивать з поверхні шкіри все непотрібне, завдяки чому розтяжки стають гладкими і не такими глибокими.

Під час вагітності обов'язково потрібно наноситина живіт і стегна спеціальні лосьйони, спеціально створені для профілактики виникнення розтяжок. До речі, актриса Софі Марсо втирала під час вагітності звичайне оливкове масло з додаванням вітаміну Е.

Стратегія № 4. Масаж

Якщо розтяжки зовсім маленькі, то їх можнаспробувати прибрати за допомогою ролико-вакуумного масажу. Робити цю процедуру необхідно в косметичному салоні. Причому, такий масаж можна робити вже через шість тижнів після пологів.

Стратегія № 5. Оптимальні методи

Перш, ніж на це зважитися, необхідно все ждобре подумати і зважити «за» і «проти»! Крім очевидного плюса: отримання відмінного зовнішнього вигляду шкіри, у цих міні-операцій є багато протипоказань і негативних наслідків, наприклад, у вигляді тривалого і дуже болючого загоєння ділянок шкіри, де були Стрий, синців і так далі. Всі вони виконуються тільки в медичних косметологічних центрах. Отже, для радикального видалення стрий ви можете вдатися до наступних методів:

1. Микродермабразия або шліфування шкіри.

2. Лазерна терапія.

3. Розсічення стрий.

4. Хімічний пілінг.

5. Мезотерапія.

Щоб прийняти рішення на користь будь-якої з цих процедур, ретельно проконсультуйтеся з лікарем дерматологом.