Як навчити дитину чомусь новому в поїздці

Не бійтеся, що під час відпустки або закордонноїпоїздки вашим дітлахам буде нудно. Завжди можна знайти те, чого їх можна навчити, і що стане для них не тільки захоплюючим, але й улюбленим заняттям в подальшому.

Географія і математика

Ви можете навчити своїх дітей користуватисязвичайними паперовими картами і трохи краще дізнатися про місцевість, в яку ви вирушили. Додаткові знання з географії ніколи не будуть зайвими, до того ж буде набагато цінніше, якщо вони будуть виходити не від гаджетів, а від справжніх діючих карт. Хтозна - це може стати пристрастю вашого чада.

А для того, щоб поєднати географію зматематикою, запропонуйте дитині розрахувати паливо для вашого маршруту, обчислити масштаб і так далі - цікаві прикладні завдання не тільки відмінно навчають, а й розважають в дорозі.

Інтернет на допомогу

Інтернет-ресурси можуть допомогти вашій дитинінавчатися - ті ж Google Maps можуть навчити ваше чадо елементарно орієнтуватися в просторі - це відмінна підготовка до паперових і більш складним картками. Також непоганим додатком можна вважати Smartypins від Google. Гравцеві задається питання про різних містах світу - для відповіді потрібно знайти свою відповідь на карті. А Worldmap допоможе швидко орієнтуватися на карті світу і дізнатися все столиці світових держав.

Планування і основи пошуку

Дайте дитині завдання - знайти максимумінформації, яка відноситься до вашої поїздки - все про історію, географію, культуру і так далі. Це не тільки дасть дитині безліч нових знань, а й зміцнить сімейні узи - адже грати разом і розповідати один одному цікаві історії весело і захоплююче.

геокешінга

Геокешінга - це гра для туристів, яказаснована на підступи скарбів, які спеціально заховані в землі іншими гравцями. Перш за все, це захоплюючий і активний відпочинок, який поєднує в собі навчання, спілкування і справжній азарт. І гра тренує уважність і допитливість, постійно підстьобує ваш інтерес і змушує думати по повній. Гра має російський інтерфейс і може бути доступна через мобільні додатки.

Світлина

Фотографія - чудове творче заняття,яке може стати майбутнім захопленням і професією вашої дитини. Для початку розкажіть дитині про апаратуру, композиції, запропонуйте попрактикуватися на віртуальній камері. Якщо у вас напівпрофесійна або професійна техніка, то дитині варто дізнатися про її специфічних налаштуваннях.

Складіть після подорожі альбом фотографій вашого чада і запропонуйте йому самому оформити підписи до фотографій.

Іноземна мова

Якщо у вас намічається закордонна поїздка,акцентуйте увагу дитини на новому для нього мовою. Теорія і практика - це саме те, що потрібно для успішного навчання. Запропонуйте дитині застосовувати свої знання на практиці в магазині, кафе, спілкуванні з іншими людьми. Світ іноземної мови захопить вашої дитини і дасть багато нових знань про культуру, менталітет і традиції країни, по якій ви подорожуєте.

Не упускайте шансу навчити свою дитину чомусь новому - зосередьтеся на цьому і ви обов'язково знайдете спосіб зробити ваш спільний відпочинок не тільки цікавим, але і пізнавальним.