10 Способів стати більш жіночною

Ми з дитинства чуємо про те, що повинні бутижіночними. Що таке жіночність - це, звичайно, питання більш складне. Це особлива енергетика, притаманна тільки дамам харизма і вміння себе подати у вигідному світлі. А починається все це, звичайно, з зовнішніх змін. Ви хочете стати більш жіночною і навчитися притягати чоловіків, як магніт? Тоді використовуйте наступні рекомендації.

1.

сукні,
сукні, плаття ...

Звичайно ж, саме сукні - основний предметпідкреслення нашої з вами жіночності. Саме тому в нашому гардеробі вони зобов'язані бути, і в достатній кількості. Звертайте увагу на моделі в стилі ретро з завищеною талією і пишною спідницею - саме вони надають фігурі максимально жіночні пропорції, навіть якщо від природи ви такими похвалитися не можете. Серед принтів самим жіночними вважаються квітковий і горох.

2.

пастельні
тони

Пастельні тони дуже ніжні, жіночні іпривабливі, тому ми можемо вигідно звернути це в свою користь. Носіть ніжно-рожевий, пудровий, бузковий, м'ятний і інші варіанти пастельній розкоші. Також такі відтінки можна вигідно комбінувати між собою або розбавляти їх більш яскравими.

3. Кудрі

Суворі пряме волосся - це дуже цікаво,проте кучерики виглядають куди більш жіночно і романтично, особливо якщо ви володієте довгим волоссям. Просто спробуйте змінити звичні прямі пасма на локони, наприклад, якщо йдете на побачення, і насолоджуйтеся наданим ефектом.

4. Правильний макіяж

Ще один найсильніший інструмент для підкресленнянашої краси і жіночності - це макіяж. Жіночність виражається в легко підкреслених рум'янами вилицях, довгих віях і вологих губах, яких можна домогтися за допомогою об'ємного прозорого блиску. Такий простий і вишуканий макіяж може стати в нагоді вам на всі випадки життя. Можна використовувати і яскраві помади, які при правильному виборі також здатні істотно поліпшити наш вигляд.

5. Каблуки

Каблуки, навіть якщо вони не сильно високі,моментально перетворюють нашу фігуру, ходу і відчуття себе. Якщо ви їх катастрофічно не подобаються, то прийшов час змінити цю ситуацію. Сміливо вирушайте на шопінг і купуйте собі розкішну пару туфель (а краще не одну) на підборах.

6. Деталі

Деталі творять образ, і про це ми вже знаємо. Якщо ви бажаєте стати жіночні, то зверніть увагу на квіти, вантажні брошки, мереживні комірці та інші приголомшливо милі і жіночні аксесуари.

7. Посмішка

Жіночність - це вміння посміхатися, посміхатися особливою посмішкою, легкої, струмує, натуральної, природної і кокетливою. Просто більше посміхайтеся, і, повірте, ефект буде приголомшливим.

8. Істинно жіночний аромат

Духи - потужний магніт для чоловіків і не менш потужназасіб для вираження нашої індивідуальності. Найжіночнішими ароматами визнаються легкі квіткові, які цілком можуть бути денними. Також сильною дією володіють аромати зі східними і деревними нотками - вони можуть стати вашими вірними супутниками для вечорів.

9. Постава і хода

Неодмінний атрибут справжньої жінки - це їїпряма спина, приголомшлива постава і граціозна хода. Якщо відчуваєте, що у вас з цим проблеми, то запишіться на танці - після таких занять спостерігаються значні поліпшення. І, знову ж таки, не забувайте про каблуках - кращому засобі для моментального отримання грації.

10. Закохатися

Коли жінка закохана і щаслива, вона відчуває себе зовсім по-іншому і стає особливо жіночною. Погодьтеся, хороший привід зайнятися власним особистим життям?

</ Span></ P>