Дивні сади: 14 самих незвичайних ідей для озеленення

Хто сказав, що рослини можна вирощувати тількина землі або в горщиках? Адже без рослин людство також не могло б існувати на цій планеті, тому деякі садівники, люблячі все нове, вирощують невеликі садки в незвичайних місцях. Виявляється, рослини можна вирощувати всюди - від кишень до домашніх капців.
1. Кармани
Таким екстравагантним вбранням ви зможете затьмаритисаму Леді Гагу. У цій колекції є сукні, топи і штани, кишені яких заповнені грунтом і добривами, в яких ви зможете вирощувати будь-які рослини на ваш смак.
2. Церкви
До діамантового ювілею англійської королеви цілийсобор встелили килимом з справжньою живою трави. Була виконана величезна робота, адже площа в 1500 квадратних футів встеляли шарами грунту, і трава дійсно на диво добре росла на кам'яній підлозі - її доводилося весь час підрізати!
3. Бігборди
Проект Urban Air, створений художником Стівеном Глассманом показав, що замість дратівної реклами на бігбордах можуть бути ось такі красиві вертикальні сади.
4. Одяг
Щоб вже зовсім добити Леді Гагу і змусити їїрвати на собі волосся від заздрості - надіньте на офіційний захід ось таке плаття з трави. Не переживайте, ви не забрудниться, одяг зроблена з водонепроникного матеріалу.
5. Закинута підземне сховище банку
В даному випадку в банку дійсно зберігається «зелень» - тільки на цей раз - справжня.
6. Тапочки
Якщо ви дуже любите ходити босоніж по траві, це винахід - спеціально для вас. Адже вдома і в будь-яку погоду завдяки таким капцям ви зможете відчути себе, як на зеленій галявині.
7. Велосипеди
У маленькому контейнері, прикріпленому до велосипедної рами, можна вирощувати невеликі рослини.
Ще 7 оригінальних концепцій саду на другій сторінці