Топ-10 рослин, які сіють розбрат і негатив

Є велика кількість кімнатних рослин,небезпечних з емоційно-психологічної точки зору. Це, так звані, рослини-мужегони, квіти, які сіють розбрат в сім'ї, несуть несприятливі енергії, вампіри та інші. Ознайомтеся з небезпечним списком і постарайтеся максимально убезпечити себе і своїх близьких.

1.

Плющ

Напевно, найвідоміший рослина, яку називають «мужегоном», тобто таким, яке нібито здатне посварити коханих через всяких дрібниць або навіть, так би мовити, «вигнати чоловіка з дому».

Плющ не раді і послідовники фен-шуй. Вони стверджують, що рослина не можна тримати в будинку, так як все кучеряве представники флори здатні забирати енергію здоров'я і любові.

2.

фіалка

Рослина вважається супутником самотності. Відповідно, одиноким людям протипоказано тримати їх вдома. Фен-шуй ж про цих прекрасних кольорах замовчує. Чи не тому, що на батьківщині вчення, в Стародавньому Китаї, фіалок не було?

3.

сциндапсус

Подейкують, що і ця рослина жене з домуособин чоловічої статі, причому всіх - і чоловіків, і навіть синів. Але феншуісти кажуть: якщо з чоловіками і особистим життям у вашому домі все в порядку, то рослина викидати не варто. Деяким людям воно може навіть підходити.

4.

Циссус (берізка)

Це кімнатна рослина, хоч і симпатичне, теж має нехорошу «репутацію». Вважається, що циссус приносить нещастя. І образливим словом «мужегон» його теж обзивають.

5.

Гібіскус (китайська троянда)

Ця рослина теж затаврували як «мужегон». Нібито у жінок, які вирощують його будинку, не може скластися особисте життя, і коханий рано чи пізно піде.

На другій сторінці ще 5 небезпечних рослин