Чи є життя після виходу на пенсію? Стильні бабусі і діди

Багато хто з нас замислюється про те, чи має модапевний віковий діапазон. Думки тут можуть бути неоднозначні, однак подивіться на цих бабусь і людей похилого віку, яких насправді назвати такими язик не дуже повертається. Цим людям вже давно не двадцять, проте вони зберігають свою неповторну індивідуальність, яскравість і любов до експериментів, і своїм прикладом доводять, що моді після пенсії бути.

Трендовая квіткова забарвлення, стильні лаконічні аксесуари і неповторна вишуканість - у цієї жінки є, чому повчитися.

Червоному кольору - бути. Навіть коли вам вже далеко не двадцять і навіть не тридцять. Подивіться на цю панянку - вона яскравіше багатьох молодих дівчат.

А ця жінка любить вишуканий мінімалізм і вічні поєднання. Капелюх є стильним акцентом, завершальним образ. В цілому ж все виглядає відмінно.

Не кожна бабуся може дозволити собі надіти таку спідницю, та ще й разом з блузкою з прозорими елементами. А ця жінка може.

Легендарний «тотал колор», строгий костюм і витриманість у всьому - напевно, це може вважатися одним із способів продовження молодості.

Ох вже ці елегантні бабусі. Прості силуети і вишукані вантажні аксесуари - все саме так, як і диктує нам мода цього сезону.

Цікавий принт, зелений тюрбан, який зараз є одним з основних трендів, об'ємна сумка. Багато літніх леді розуміють моду куди краще молодого покоління.

Феєрія жовтого кольору? А чому б і ні? Він освіжає, омолоджує і дозволяє бути в тренді. Свій образ жінка вдало доповнила капелюхом і об'ємним поясом з бантом.

Ще один вдалий приклад тотального використання кольору. Ця дама вибрала синій, і, здається, не помилилася. Її квіткова сумка чудово доповнює всю цю пишність.

Продовження на наступній сторінці ...