Як вижити в новому колективі

Будь-яка людина, влаштовуючись на нову роботу,відчуває сильний стрес, як правило, це пов'язано з колективом. Робочий процес залежить від незнайомих людей, і дуже важливо, чи зможете ви з ними ужитися, або колеги всіляко створюватимуть вам перешкоди. Якщо ви все-таки не знаєте, як приручити співробітників на новому місці, скористайтеся деякими порадами психологів і HR-менеджерів.

Дотримуйтеся правила першого дня

Налаштуйтеся на успіх з першого дня, оскількисаме протягом цього дня складеться основне враження, яке складно буде змінити. Неприпустимо запізнення! Краще прийти раніше. Зверніть увагу на дрес-код і дотримуйтеся його, якщо ж він відсутній, одягайтеся скромно або в діловому стилі. Від міні-спідниць і декольте краще відмовитися. Що стосується макіяжу, він повинен бути легким, а укладання волосся - акуратною.

Рекомендується в новому колективі вітатисяпершим, бути привітним і усміхненим з усіма, але щиро. Прокиньтеся з думками про майбутні пригоди, нові знайомства, нові можливості і нового життя! Насолоджуйтеся цими емоціями, і привітна посмішка з'явиться на обличчі сама собою.

Приготуйтеся до того, що вас будуть розглядатиз ніг до голови, шепотітися, критикувати, обговорювати в чатах. Адже для них ви новенька, і невідомо, какай ви людина. «Старожили», як і ви, відчувають стрес, оскільки не знають, чого можна від вас очікувати і чи можна довіряти, тому обговорюють і оцінюють, як зовнішній вигляд, так і поведінку.

Будьте особливо обережні з ранку і під час обіду. Саме в цей час співробітники перекидаються словами, п'ють чай або каву і, звичайно ж, тестують новенького. Не відмовляйтеся, якщо вас запросять перекусити, будьте завжди ввічливі і ввічливі, дякуйте за поради. Чи не цікавтеся відразу особистими справами співробітників, задавайте нейтральні питання, наприклад, про те, як краще проїхати, або де поблизу купити смачненького.

Через кілька днів, коли напруга трохиспаде, можете дізнатися про корпоративні правила. Психологи рекомендують у перші дні менше говорити, а більше слухати і запам'ятовувати. Не варто також відразу розкриватися і виливати душу, навіть якщо колектив дуже жалісливий і розпитує вас. Ні в якому разі не приймайте чию-небудь сторону в суперечках і дискусіях - дотримуйтеся нейтралітету, поки не розберетеся, хто насправді лідер і хто вам ближче по духу.

Закінчення робочого дня, як правило, самеспокійний час, але не варто розслаблятися, завершіть всі поставлені вам завдання і проявіть себе відповідальним працівником. Але не перестарайтеся, щоб не підставити колег. Цікавтеся думкою старших колег, щоб дати їм можливість відчути себе мудрішими. Запитуйте про робочі моменти, але не дуже часто, щоб не склалося враження про вашу некомпетентність.

Залишайтеся завжди бодрячком, ніяких скарг ірозмов про втому. Проявіть інтерес до всього що відбувається. Хапайтеся за будь-яку можливість поспілкуватися з колегами, особливо пройтися по дорозі додому, адже це відмінний привід поспілкуватися і дізнатися більше про компанію зсередини. Але при всьому цьому не будьте нав'язливими і не проявляйте зайвої цікавості. В основному люди самі розкажуть те, що вам необхідно знати. Просто повідомте, що вам сподобалася робота і колектив, і ви хотіли б залишитися.

Наші вітання! Ви з гідністю прожили перший день! Але пригоди тільки починаються, оскільки адаптація відбувається протягом 6 місяців або навіть року.

Додаткові важливі моменти перших днів:

У зверненні дотримуйтеся поважної форми, щоб перейти на «ти», потрібен дозвіл.

Назвіться, будь буквально в декількох пропозиції розкажіть про себе. І найголовніше, попросіть у колег допомоги в адаптації. Це спрацьовує на 99%, оскільки будь-якій людині лестить подібні прохання.

Не порівнюйте досвід минулої роботи з нинішньої.

Постарайтеся не відпрошуватися з першого ж дня.

Не критикуйте! Свої зауваження та варіанти поліпшення процесу можна давати орієнтовно через місяць.

Прислухайтеся до порад, і ваша адаптація пройде простіше і швидше!