Ділова програма фестивалю "дзеркало моди" набирає свої оберти

Для того, щоб виставковий захід булопрофесійно направлено і затребуване фахівцями, в першу чергу, необхідно розвивати програму заходів, яка повинна відповідати всім світовим тенденціям і вимогам ринку. Проводячи виставки індустрії краси вже більше 12років і беручи до уваги досвід тільки передових лідерів, організатори «Дзеркало моди» презентують оновлений проект - Фестиваль «Дзеркало моди-Одеса-2013», який включає в себе:

- новий формат;

- нову розширену програму заходів;

- нову видовищну шоу-програму;

- нові, вперше беруть участь компанії-учасниці;

- нові, раніше не представлені торгові марки, послуги та лінії продукції.

Останнім часом яскраво виражена тенденціяпереходу від простих перукарень та манікюрних салонів до послуг закладів медичної та оздоровчої спрямованості. Сфера косметології розвивається з величезними темпами і є найбільш затребуваною з боку як жіночої, так і чоловічої аудиторії.

Саме тому організатори «Дзеркало моди»відповідально підійшли до формування експозиції по косметології, а також до наповнення ділової програми по даному напрямку, адже буде представлено понад 30 косметологічних компаній, крім того, організований 1-й Косметологічний форум м.Одеси.

Крім того, 10 і 11 жовтня будуть проходитисемінари по ANTI-AGE-ТЕРАПІЇ і актуальних питань косметології і перманентного макіяжу від заслуженого лікаря України Юдіної С. Г. (м.Київ), президента Міжнародної громадської організації «Асоціація професіоналів перманентного макіяжу» (МАППМ) (Україна) Волкової Л. В. і члена європейської та української асоціації дерматовенерологів Юдіна М. А.

І, звичайно ж, крім косметологічних компаній,на Фестивалі будуть представлені компанії з усіх напрямків beauty-індустрії: нігтьова естетика, перукарське мистецтво, аксесуари, а також свої послуги і продукцію презентуватимуть навчальні центри м.Одеси і Одеської області.

ПАРАД НОВИНОК ЧЕКАЄ ВАС!

Наші учасники - це динамічно розвиваютьсякомпанії, які постійно презентують нові розробки, технології і продукцію. Всі нові позиції і гарячі пропозиції від компаній представлені на Фестивалі: нові колекції по дизайну нігтів, позиції професійної косметики, обладнання для тату і татуажу, колекція біжутерії і кристалів, нові колекції кистей для візажу, засоби для СПА-манікюру і педикюру, інноваційні засоби по догляду за волоссям, новинки професійної декоративної косметики і багато ін.

1) Навчальна програма:

1. ВИЗАЖ, ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО, NAIL-ART. Семінари та майстер-класи від провідних, авторитетних українських майстрів і майстрів ближнього зарубіжжя. Організатори: «Спілка перукарів України» і ТОВ «Агентство маркетингових комунікацій« Ес Енд Ей Груп ».

2. МАСАЖ. Відкриті майстер-класи з масажу від відомого московського масажиста, викладача, розробника численних масажних технік Ігоря Кісурін і авторитетних професіоналів своєї справи «Перші регіональні курси» (м.Одеса).

3. ВСЕ ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ:

- ВПЕРШЕ! Конференція для директорів салонів. Попередній план конференції включає в себе тільки актуальні теми, а доповідачами виступають тільки власники салонів краси і успішні підприємці.

- Семінар для керівників підприємствbeauty-індустрії на тему: «Beauty-реклама. Практичні рекомендації, приклади успішної реклами і провалів ринку »від Владислава Вавилова (практикуючий HR-директор, керівник проекту Vavilov's Administrators school (Україна)).

2) Конкурсна програма. Фестиваль не може проводитися без яскравих конкурсів, професійних Чемпіонатів та заходів, а також без змагального духу. Тому зустрічайте нашу конкурсну програму:

- Традиційний Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Чемпіонат Півдня».

- ВПЕРШЕ! Відкрите змагання салонів краси - Конкурс «Кращий салон краси» за підтримки Асоціації Індустрії Краси м.Одеси. Змагання проводяться серед салонів краси, за трьома номінаціями: «Кращий салон VIP-класу», «Кращий салон Бізнес-класу», «Кращий салон Економ-класу».

- ВПЕРШЕ! Фотоконкурс для фахівців перукарського мистецтва, нігтьової естетики, візажистів на тему: «ЕТНО-стиль».

- Конкурс «Я дарую красу».

3) Не пропустіть:

- ЕКСКЛІЗІВ! TREND-SHOW від кращих майстрів Одеси - Арт-команди «M-Street» від «MaraMax-academy» з новою фірмовою колекцією зачісок. Вас чекає справжнє шоу!

- Безкоштовні майстер-класи на відкритій сцені в усіх напрямках beauty-індустрії.

- Безкоштовна BEAUTY-ЛОТЕРЕЯ для кожного відвідувача. Ніхто не піде без beauty-подарунка!

- Грандіозна BEAUTY-РОЗПРОДАЖ від учасників виставки 12.10.2013г.

Ми «ВКонтакте»: vk.com/zerkalo_modu

Ми на «Facebook»: facebook.com/zerkalo_modu

У «Twitter»: twitter.com/Zerkalo_mody

У «Instagram»: instagram.com/zerkalo_modu

Мережа Фестивалів індустрії краси «Дзеркало моди» завжди йде в ногу з часом і відстежує всі провідні тренди тільки для Вас! Розвивайте свій бізнес і будьте чарівними разом з нами!

Для отримання більш докладної інформації

телефонуйте: +38 (056) 373-93-71, +38 (0562) 357-357

або пишіть: [email protected]