Актуальні стрижки поточного сезону

Актуальна стрижка, яка вам до лиця - найважливіший штрих образу. Поточний сезон пропонує нам досить багато варіантів, серед яких ви знайдете те, що вам підійде. Давно мріяли кардинально змінити імідж? Можете задуматися про коротке екстремальної стрижці. Носіть довге волосся, і розлучатися з ними не бажаєте? Тоді ви знайдете безліч варіантів, які допоможуть урізноманітнити зачіску.

Стрижки для короткого волосся і для волосся середньої довжини

Якщо ви носите коротке волосся, то вам є, де розгулятися в цьому сезоні. Безліч актуальних і неординарних варіантів до ваших послуг.

1. Стрижка Пікс

Дана стрижка не втрачає своєї актуальностікілька сезонів поспіль. Подобається вона як зірок світової величини, так і простим смертним. Стрижка досить проста в укладанні, але виглядає стильно і дуже навіть сміливо. Вона, до того ж, може візуально зменшити кілька років. Сьогодні варіант Пікс часто розбавляється одним або двома поголеними скронями, а також асиметрією.

2. Короткі стрижки з чубчиком

Власниці коротких стрижок можуть розбавитиїх ефектними чубчиками. Останні можуть бути довгими і косими, або прямими залежно від того, що вам більше йде. До того ж це дозволяє вам істотно збільшити кількість варіантів укладання.

3. Відкриті вуха

Сміливий тренд, відповідний жінкам з красивими рисами обличчя і, звичайно, правильною формою вух. Можна використовувати «відкриту» укладку, або просто прибирати волосся за вуха.

4. Каре

Ні для кого не новина, що ця стрижка знову вмоді. Сьогодні актуальні деякі нові її варіації, такі як класичні загнуті всередину кінчики, так зване «хибне каре», де кінці загнуті назовні, а також подвійне каре з декількома рівнями. Вкрай актуально сьогодні каре з прямою довгою чубчиком. При цьому волосся також повинні бути ідеально прямими. Можна міняти проділ, експериментуючи зі своїм образом.

5. Боб

Так само як і каре, боб нині люблять багатомодниці. Ця укладання дозволяє візуально зробити шию довші і робить образ більш елегантним. Для волосся середньої довжини можна вибрати боб з видовженими пасмами попереду і короткими ззаду.

Продовження на наступній сторінці ...