Модний креатив: одяг з паперу

Виявляється, зі звичайного паперу можна робити нетільки конструкції орігамі, а й справжні витвори мистецтва у вигляді приголомшливих суконь. Вони не дуже підходять для шкарпетки, але виглядають просто шикарно. У чому сенс такого роду творчості, запитаєте ви? Мистецтво заради мистецтва? Так і є. Але результат копіткої роботи вражає! Розглянемо добірку найбільш незвичайних суконь, зроблених з паперу.

В рамках рекламної кампанії представники фірми«Cashmere» створили унікальну колекцію суконь з туалетного паперу, яка, власне, і є їхнім товаром. Вийшли ось такі ніжні сукні, легкі й повітряні, як прикраси для тортів в кондитерській.

Дизайнер Аміла Хрустіч втілила свої ідеї впаперових сукнях зі складних геометричних конструкцій. Чіткі межі кубів підкреслюють характер колекції - жорсткість і лаконічність. Виглядає досить цікаво.

Бразилець Джум Накао теж знає, як здивуватипубліку. Він представив свою скандальну колекцію паперових суконь на Тижні Моди в Бразилії. А в кінці показу велів розірвати ці сукні прямо на подіумі. Видовище було вражаюче: паперові шедеври в одну мить перетворювалися в шматки рваного паперу. На підготовку моделей було витрачено 700 годин, а результат роботи був відображений тільки у вигляді фотографій, зате яких видовищних і загадкових!

Емі М. Філіпс і Фейрлайт Хаббард для чергового фотосету вирішили зробити колекцію суконь з газет. Здається, що нічого незвичайного в цьому немає. Але правильний підхід до справи, хороша постановка і світло перетворили ці сукні в розкішні вбрання благородних дам.

Проект модельєра Аннет Мейер присвяченийвідзначення 200-річчя данського письменника Г. Х. Андерсена. В рамках фестивалю була організована виставка паперових суконь, що відносяться до тієї епохи. Досить непроста технологія обробки паперу зробила моделі природними і живими. 650 м паперового полотна розминали руками 70 осіб, щоб отримати ефект справжньої тканини.

Зої Бредлі - британська художниця, скульптор ідизайнер. Вона робить не просто одяг з паперу, вона вкладає в кожну модель частинку життя і наповнює її емоціями. У всіх образах відчувається авторський почерк. У неї навіть взуття та аксесуари з паперу! Дизайнер володіє всіма необхідними техніками і кожен раз доводить, що навіть такий незвичайний вид творчості можна зробити високим мистецтвом.

Ізабель де Боршграв -Істинна королева паперовоїісторичної реконструкції. Доведене до досконалості майстерність копіювання історичних костюмів, зробило її неймовірно популярною. Її роботи з паперу виглядають так, що від оригіналу не відрізнити. Ціла команда людей працює над тим, щоб втілити ідеї Ізабель. Неймовірні технології обробки паперу в результаті надають їй вигляду справжньої тканини, від бавовни до атласу.

Дизайнер Джулі Вандервеллен теж виготовляєпаперові наряди, проте особливий інтерес для неї представляє взуття. Туфлі, балетки, кросівки - асортимент вражає. На вигляд цілком пристойна взуття, ось тільки при дощовій погоді може розчинитися прямо у вас на ногах.