Що повинно бути в сумці у кожної жінки

Є такі дрібнички, про які ми згадуємо вмоменти необхідності, думаючи: «Ну, чому ж я не взяла це з собою?». Наша стаття нагадає вам про ті дрібниці, які варто брати з собою про всяк випадок.

1. Лак для нігтів.

А краще два. Один - під колір манікюру, на випадок, якщо манікюр злегка зіпсується або облущилася. А другий - безбарвний. Наприклад, для того, щоб зупинити стрілку на колготках або в форс-мажоних обставин як замінник клею.

2. Запасні колготки.

Якщо обсяг сумки дозволяє. Особливо вони корисні, якщо вирушаєте на важливі переговори або побачення. Безрозмірні колготки можна порвати навіть найменшої скалкою або крючочком. Тому ви не пошкодуєте, якщо візьмете з собою «запаску».

3. Засоби особистої гігієни.

Критичні дні не питають, в який час доби початися. Тому завжди підстраховувати себе, щоб уберегтися від неприємних несподіванок.

4. Дисконтні, дисконтні карти.

Буває так, що ви і не плануєте нічогокупувати, вирушаючи на роботу. Але тут посеред дня зателефонувала подруга і запропонувала пройтися по магазинах. Ви погодилися. І раптом, бачте запаморочливе плаття. І у вас є знижка постійного клієнта цього магазину ... Але вона, як на зло, будинки. Ось для того, щоб не засмучуватися в таких ситуаціях, захоплюйте купони і карти з собою.

5. Пилка для нігтів.

Неприємно, коли ламаються ніготь, але не дозволяйте йому зіпсувати ваш настрій і кладіть пилку в сумку. Наведіть пальчик в порядок і продовжуйте займатися своїми справами.

6. Антибактеріальний спрей або гель для рук.

Ми так часто контактуємо з забрудненимиповерхнями - поручні в автобусі, ручки дверей, перила, гроші - що захист від бактерій нам просто необхідна. Тому, якщо немає можливості вимити руки з милом, скористайтеся антибактеріальним спреєм.

7. Вологі серветки.

Для рук (ми використовуємо їх практично щодня,якщо забруднилися або просто для того, щоб наші руки були чистіше) і для взуття. У будь-якої людини взуття завжди повинна бути начищеної, акуратною. Інакше ви змусите оточуючих приймати вас за нечепуру. Часто вид брудному взутті відштовхує оточуючих. Згадайте хоча б епізод з усім відомого фільму «Москва сльозам не вірить» в електричці ... Тому факт того, що ви добиралися на роботу в дощову погоду, зовсім не виправдовує ваших брудних туфель. Їх завжди можна витерти.

8. Знеболюючі таблетки.

Вас може раптово відвідати головний або менструальний біль. Або спазм у шлунку ... Для того, щоб це неприємне стан не вибило вас зі звичного ритму життя, киньте в сумку пластинку таблеток.