Про принади сільського життя: 10 причин переїхати в село

Пам'ятайте з історії, як в період застою народмасово хлинув з сіл в міста? Так звана урбанізація тоді хвилювала влади СРСР. І якщо ще зовсім недавно було престижно проживати в місті, то зараз все популярнішим стає проживання в передмісті або ж на околиці міст. Все тому, що люди поступово приходять до розуміння тих переваг, які несе в собі життя в селі. Таких плюсів, як мінімум, 10 ...

1.

Чисте повітря

Факт, який, напевно, ні в кого не викличесумніву. Саме в селі можна вдихнути на повні груди справжній повітря, а не суміш вихлопних газів і викидів різних підприємств. Це один з тих чинників, який визначає фізичне здоров'я сільських жителів.

2.

Чиста вода

Куди більш корисна, ніж те, що приходить вквартиру по трубах. Вода з колодязя ніколи не буде пахнути хлоркою і сушити шкіру, тому що ніякої обробки вона не проходить, хіба що природне очищення.

3.

Можливість жити не в квартирі, а в будинку

Чим не плюс те, що вас ніколи не заллють сусідизверху, а їх ремонт і святкування Дня взяття Бастилії ніколи не потривожить ваш сон. Увечері можна співати, стрибати і голосно тупати, скільки хочеться - нікому не заважаєте.

4.

Ближче до землі

Зараз нікого не здивуєш тим, що продукти змагазинів мають сумнівну якість. З цього приводу можна обурюватися скільки завгодно, але з цим, на жаль, поки нічого не поробиш. Але себе і свою сім'ю від хитрощів недобросовісних виробників можна убезпечити. Вирощуючи овочі, ягоди і зелень самостійно, ви дізнаєтеся справжнє значення словосполучення «екологічно чистий продукт».

5.

Сад вашої мрії

Власний сад - розкіш, яку можедозволити собі тільки власник заміського ділянки, а збір врожаю на ньому - суще задоволення і предмет гордості для любителів «покопатися в саду». А тепер тільки уявіть, як чудово після важкого дня прилягти в гамак! Відмінний спосіб зняти стрес.

Ще п'ять причин на втрой сторінці