Секрети фотогенічність: як подобатися собі на кожному знімку

Кожна людина хоче виходити на фотографіях добре. Деякі від того і не люблять позувати перед камерою, що на більшості знімків виходять не найвдалішим чином. Звичайно, багато залежить від навичок іпрофесіоналізму фотографа. Але не завжди ми, бажаючи отримати кілька фото, відразу звертаємося в фотосалон або замовляємо фотосесію. Як виглядати на всіх фотографіях вдало, навіть якщо вас знімає любитель? Розповімо в нашій статті.

поза

Про неї потрібно подбати заздалегідь. Це дуже важливо. Щоб не стояти в розгубленості перед тим, хто вас знімає, або не фотографувати в одній і тій же позиції, потренуйтеся будинку перед дзеркалом. Відпрацюйте, запам'ятайте, зафіксуйте в пам'яті пози, в яких ви найбільш виграшно виглядаєте.

До речі, не забувайте про поставу. Не можна сутулитися ні в житті, ні на фото. Це зіпсує кадр, навіть якщо ви самий фотогенічний чоловік!

макіяж

Кому як не нам знати про переваги інедоліки свого обличчя? Зробіть макіяж, який підходить саме вашому типу і форми. Якщо не знаєте, який макіяж буде вас прикрашати, почитайте поради візажистів, потренуйтеся, пограйте з квітами. Якщо часу до зйомок зовсім мало і ви не встигаєте поекспериментувати, краще зверніться до професіонала - вам підберуть і завдадуть правильний макіяж.

Одяг

Вона здатна змінити вас до невпізнання. Як в кращу, так і в гірший бік. Постарайтеся приховати недоліки. Якщо ви злегка повненькі, не варто надягати міні-спідницю або маєчку в обтяжку. Пам'ятайте, що на фото можна розглянути кожну деталь, вдивитися в невелика плямочка, яке ви не помітили до фотосесії, тому одяг повинен бути правильно підібрана і перебувати в ідеальному стані! Також вибирайте ті кольори, які підходять до відтінку вашої шкіри і волосся. Якщо ви руденька, то помаранчевий светр - не дуже вдалий вибір.

зачіска

Волосся повинні бути чистими - найголовніше. Також обережніше користуйтеся лаком, пінкою, гелем, якщо робите укладання. Інакше якщо переборщити із засобами фіксації, це зіпсує фото. І, звичайно ж, подбайте про те, щоб зачіска, яку ви зробите, підходила до форми вашого обличчя.

напруга

Його не повинно бути, коли ви позіруете. Не варто нервувати, розслабтеся. Повністю. Чи не сковуйте ні тіло, ні міміку. Якщо на фото хочете посміхнутися, зробіть це щиро. Награна посмішка виглядає неприродно, а іноді навіть спотворює обличчя. Тому якщо у вас трохи не те настрій, щоб посміхатися на всі тридцять два зуби, постарайтеся пригадати якийсь радісний епізод з вашого життя, комічну ситуацію. Або подумайте про те, що вас тішить. Якщо вас бентежить фотограф, уявіть, що це не хтось сторонній, а якийсь близька людина, яка знає вас настільки добре, що ви при ньому не соромитеся бути природною.

Якщо ви будете слідувати цим нескладнимрекомендаціям, хороші фотографії вам забезпечені. Головне, потренуватися, але в той же час пам'ятати про щирість. Без неї навіть найвдаліша поза не допоможе. Пориньте з головою в процес зйомок. Побудьте певний час в образі топ-моделі. І все вийде чудово!