Зірки Голлівуду з українським корінням

Хоча кінематографу нашої країни має бути щебагато чому навчитися у своїх закордонних колег, той факт, що українці талановиті, заперечувати не можна. І навіть більше: деякі метри, про яких знає весь світ, і імена яких увічнені на Алеї Слави в Голлівуді, мають прямі українське коріння. Їх бабусі і дідусі, або батьки свого часуемігрували в США або Канаду. Давайте подивимося на найзнаменитіших дітей України і порадіємо за свою країну, яка, без сумніву, подарує світу ще багато видатних талантів.

1. Стівен Спілберг

Сім'я Стівена Спілберга має українське коріння. Дід геніального режисера по материнській лінії народився і виріс в Одесі, а його дідусь по батькові родом з невеликого українського села. Прізвище Спілберг була трохи перероблена на американський мотив. Її оригінал - Шпильберг. Сам Стівен зізнається, що в дитинстві він непогано розумів російську мову, а улюбленою стравою його сім'ї до цих пір залишається борщ.

2. Сильвестр Сталлоне

Прабабуся Сильвестра була скромною одеськоїдівчиною єврейського походження на ім'я Роза Рабинович. Напевно вона б і не повірила в те, що ім'я її правнука буде на устах у всього світу. Серед інших зірок слов'янського походження Сталлоне відзначився: він зумів на ньому заробити, взявши участь в рекламі горілки з девізом «У кожному з нас є частинка російського».

3. Леонардо ДіКапріо

Одеса неймовірно багата на таланти, і Лео - щеодне прекрасне тому підтвердження. Його бабуся втекла з цього українського міста в Німеччину після революції 1917 року. Там вона вийшла заміж, проте цей шлюб був недовгим. Після нього вона емігрувала до Америки, де завела роман з італійцем і завагітніла. Але негідник залишив її одну і зник у невідомому напрямку, тому свою дочку Олену, майбутню матір актора, жінка виховувала сама.

4. Мілла Йовович

Мабуть, одна з найвідоміших українок в цьомусвіті. Мілла жила в Києві до п'яти років. Її мати Галина Логінова - теж актриса. Свою кар'єру починала на нашій кіностудії ім. Довженко. Сама Мілла вважає, що саме слов'янські корені допомогли їй пробитися в Голівуд, адже вона, за її словами, «міцна українська дівчина».

5. Міла Куніс

Має безпосередні українське коріння і іншазнаменита Міла - зірка «Чорного лебедя». Дівчина народилася в місті Чернівці в єврейській родині і прожила там перші 8 років свого життя. Ну, а в 1991 році родина її емігрувала в Лос-Анджелес. Вже там майбутня зірка росла, розвивалася і робила перші кроки на шляху до слави і визнання.

Ще п'ять зірок на наступній сторінці ...

</ P>