Що робити, якщо ви вже не любите свого чоловіка?

«Любов пройшла, зів'яли помідори» - що робити, якщо ви вже не любите свого чоловіка?

З різних причин любов проходить. І якщо вам здається, що ваші почуття до свого обранця охололи, і колишнього назад не повернути, що ж ... Залишається з ним розлучитися. У будь-якому випадку розмова чекає нелегкий, але ми підкажемо, як зробити розрив більш м'яким для вас обох.

1. Розберіться в собі. Може, це раптова образа шепоче вам: «Кинь його»? Або його небажання підкоритися вам в якомусь питанні? Адже нам, жінкам, властиво приймати важливі рішення зопалу, під впливом емоцій. Але якщо ви розумієте, що дійсно це не хвиля образи, яка пройде через день, і ви справді більше не хочете бути з цією людиною, то переходите до активних дій - власне, розриву.

2. Підготуйтеся. Чи не захочеться вам повернутися назад? Ви усвідомлюєте, що це остаточний розрив і ви більше ніколи не будете разом, що після того, як ви пішли з власної ініціативи, робити спроби повернення буде вкрай нерозумно. Якщо ви насилу уявляєте собі життя без свого чоловіка, то, швидше за все, ви прийняли поспішне рішення. Якщо ж уявили собі картину того, як вам буде без нього і вам ця картина подобається, все одно варто продумати наперед, що скажете, щоб не сипати в розпал дії незв'язними фразами і доводами, щоб не сказати зайвого і не нашкодити, а тепер не дуже приємному положенню .

3. Виберіть місце. Якщо вам не хочеться залишати про себе поганих спогадів, не варто розлучатися в вашому улюбленому місці, з яким пов'язано багато приємного. Та й будинок - не краще місце - створюється враження, що когось виганяють з рідного місця. Підійде тихе кафе, щоб уникнути бурхливого скандалу.

4. Підготуйте чоловіка. Не потрібно залякувати його фразою: «На нас чекає серйозна розмова». Її чоловіка на дух не переносять. І хоч ви розумієте, що не хочете бути з ним поруч, все ж не варто змушувати людину мучитися в здогадках. Тим більше, якщо за цією фразою ховається дійсно важлива річ, а не просте «побутове» з'ясування стосунків.

5. Скажіть найважливіше. Як сказати? В якій формі? Вже точно поменше докорів. Зараз толку від них немає. Не варто сипати фактами з життя, наприклад: «Ти неуважний - адже ніколи не вітав мою маму з днем ​​народження, постійно витрачаєш купу часу на своє хобі, забуваєш про наші спільні свята, мене дратують твої звички ...» і т.п. Адже ви вирішили не просто змінити щось у відносинах і діліться тим, що наболіло. Ні. Ви остаточно йдіть, і це розрив, а не шанс на те, щоб почати все спочатку. Тому скажіть, що ви усвідомили, що не бачите спільного майбутнього. І навіть коли він запитає про причини розставання, утримайтеся від дрібних докорів. Інакше це здатне викликати якщо не ненависть до вас, то деякі комплекси у чоловіка.

6. Дайте чоловікові свободу. Якщо він захоче встати і піти, не варто бігти за ним в догонку і продовжувати щось з'ясовувати. Після подібного потрясіння кожному знадобиться трохи часу, щоб розкласти все по поличках. Не переводьте діалог в конфлікт - після того, як висловилися самі, дозвольте і йому поділитися своїм баченням ситуації. Можливо, ви почуєте і про себе щось не дуже приємне, до цього треба бути готовою і не скипати. Але якщо його мова перетворилася на потік образ, ви маєте повне право не вислуховувати це, а покинути місце бесіди.

7. Що далі? Визначте, що буде відбуватися у вашому житті далі, як складуться відносини? Ви більше не будете спілкуватися зовсім або залишитеся друзями? Або просто знайомими, які періодично спілкуються.