Happylon: місце, де збуваються дитячі мрії

Хто з нас не мріє відвідати з дітьми«Діснейленд»? Навіть ті, хто там вже побував, мріє про це знову. На жаль, для багатьох така поїздка залишається нереальною: або немає часу, або грошей, або - і так буває, мабуть, найчастіше - і того, і іншого. На щастя, тепер у киян, та й жителів інших міст України є чудова альтернатива - парк розваг «Happylon», який відкрився в столиці, в ТРЦ «Ocean Plaza», сьогодні ...

Happylon: що це?

«Happylon» - це існуюча з 1999-го рокупершокласна мережа розважальних парків, яка була задумана і реалізована як аналог «Діснейленду» на пострадянському просторі. Концепція цих закладів - «територія дитинства» для єднання всієї родини, покликана зробити час, проведений в парку, одним з найрадісніших і щасливих моментів життя!

У чому основна відмінність?

Відмінна риса всіх парків мережі - великі атракціони вуличного формату під дахом торгово-розважального центру.

Чим може порадувати «Happylon» в Києві?

Столичний «Happylon» - це

2600 м2 неймовірних пригод, посмішок і веселощів!

понад 100 ігрових автоматів і відеосимуляторів

8 великих атракціонів (в тому числі екстремальні)

прекрасний сімейний ресторан «Ікринка»

яскрава оригінальна анімація

незабутні дні народження!

Дотримуючись дизайнерської концепції всього ТРЦ «Ocean Plaza», стилістично київський «Happylon» виконаний в дусі океанічної тематики.

Серед атракціонів парку:

Величезний лабіринт «Морський світ», де можна із задоволенням бродити годинами

«Цунамі» - атракціон, від катання на якому просто дух захоплює, причому не тільки у дітей, але і у дорослих

«Маріанська западина» - вежа вільного падіння (коментарі зайві!)

«Регата» - чудові машинки

«Острова» - батути, залишати які так не хочеться

Розвиваюча м'яка кімната «Восьминіжка» для самих маленьких

Крім того, в столичному «Happylon», як і у всіх інших парках мережі, будуть регулярно проводитися яскраві анімаційні заходи, захоплюючі змагання, а також ігри з призами!

Наскільки безпечні атракціони?

Безпека відвідувачів - головний пріоритет«Happylon». Все обладнання всіх парків мережі вироблено лідерами світової індустрії розваг, сертифіковане і щодня проходить профілактичний тестовий запуск. На атракціонах «Happylon» ви можете бути абсолютно спокійною як за свою дитину, так і за себе. Завдяки, зокрема, повної гарантії безпеки, парки мережі «Happylon» здобули заслужену популярність серед не тільки звичайних людей, а й безлічі знаменитостей.

Приходьте в це місце з діточками і чоловіком - і всією сім'єю поринайте в захоплюючі пригоди! Місце, де збуваються дитячі мрії!