7 Причин, за якими вам не щастить в особистому житті

Особисте життя, яка, на жаль, не така, якою бхотілося її бачити - це проблема багатьох дам. Начебто і зовнішність непогана, і мізки на місці, але от не складається якось, не складається ... З цією ситуацією, звичайно, потрібно боротися, і робити це негайно. Але спочатку потрібно зрозуміти можливі причини того, чому ж всі ваші спроби побудувати щасливі гармонійні відносини закінчуються нічим. Давайте спробуємо розібратися.

1. Ви демонструєте свою перевагу

Ми можемо бути найрозумнішими, найбільшсамодостатніми і найуспішнішими, але, як ми знаємо, сильна стать не любить, коли ми явно їм це демонструємо. Вони вважають за краще бачити поруч дівчину, яка хоча б трохи слабкіше. Вам не обов'язково відразу ж менше читати, менше заробляти і менше себе любити, але варто хоча б інколи давати чоловікові шанс відчути себе героєм. І не варто бути нав'язливою - сильна стать цього не любить.

2. Ви здаєтеся легковажної

Багато дівчат дуже хочуть серйозних відносин,але при цьому поводяться як, вибачте, леді на одну ніч. Гарненька дурочка - це, може, і мило, але ось пов'язати з нею своє життя чоловік навряд чи захоче, так як вона вже скоро перестане бути цікавою. Іноді потрібно пограти в недоступну даму, щоб він зрозумів, що не все так просто. Однак і тут важливо не перегнути палицю.

3. Ви виглядаєте не так, як потрібно

Скільки б нам не твердили про те, що зовнішністьне має значення, ми-то знаємо, що це не так. Дівчина в дусі «синьої панчохи», на думку чоловіків, може і хороший співрозмовник, але ось бачити її своєю дружиною вони навряд чи захочуть. А дама в панчохах, спідниці з латексу і червоних ботфортах викликає недвозначні асоціації. Потрібно знайти золоту середину. Красива, доглянута елегантна леді - це те, що завжди модно, і що насправді подобається чоловікам.

4. Ви свідомо ненавидите чоловіків

Ну, хто з нас не вимовляв знамениту фразу, вякої проводиться паралель межу чоловіком і відомим рогатим тваринам? Налаштовуючи себе на те, що всі чоловіки - це потенційні обманщики, зрадники і негідники, ми дійсно залучаємо у своє життя саме таких, адже думка настільки матеріальна, що і уявити страшно. Постарайтеся переглянути своє ставлення до ситуації - можливо, тоді вона сама також в корені зміниться.

5. Ви бездействуете

Це тільки в російських народних казках дівчатасидять на печі, а їх суджені стукають до них у двері мало не кожен божий день. У житті все куди прозаїчніше. Якщо ви хочете зустріти свою долю, то потрібно діяти. Як мінімум, відвідувати інші місця, крім будинку і роботи, розширювати своє коло знайомств, знайомитися в інтернеті, в кінці кінців. Пам'ятайте, що за своє щастя потрібно боротися, або хоча б йти йому назустріч.

6. Ви занадто вимогливі

Чекати принца на білому коні, звичайно, можна, аледуже і дуже довго. Багато цілком пересічні дамочки бажають бачити біля себе олігарха із зовнішністю Бреда Пітта і інтелектом Ейнштейна. Реальність? Навряд чи. Краще самі намагайтеся стати прекрасною принцесою, а також проаналізуйте ваші вимоги і, можливо, урежьте деякі з них.

7. Ви ще не зустріли «своє»

Іноді причина банально в цьому. Буває так, що після десятка невдач ми нарешті знаходимо свого єдиного і щиро дивуємося, навіщо ж були всі інші. Тому якщо ви вважаєте, що все робите правильно, і в собі причину невдач ви знайти не можете, то спробуйте на час опустити ситуацію і просто почекати «свого». І головне - щиро вірте в те, що все буде добре. І все саме так і станеться.