Варення з абрикосів з ядерця

Хіба можна пропустити абрикосовий сезон, незваривши хоча б пари баночок варення на зиму? І вже якщо варити абрикосове варення, то обов'язково - з ядерця! Адже це найсмачніший, ароматний, улюблений з дитинства рецепт! Знаєте, що в ньому головне? Чи не з'їсти його, поки воно вариться!

Вам знадобиться:

абрикоси - 1 кг

цукор - 500 г

вода - 1 стакан.

Вам знадобляться абрикоси, у яких добревідходить кісточка. Крім того, вам доведеться перевірити, щоб ядерце в кісточці було справжнім, абрикосовим, з приємним мигдальним смаком і неодмінно солодке. Такі ядерця були в абрикосах у моєї бабусі. На жаль, на ринках зараз можна з працею знайти подібні абрикоси. Але якщо вам пощастило, для вас цей рецепт. До речі, не засмучуйтеся, якщо не пощастить знайти такі абрикоси, я розповім, як вийти з положення.

Промийте абрикоси в прохолодній воді і вийміть кісточку, зробивши невеликий надріз зверху. Ядра вийміть з кісточок і заправте назад - в абрикоси.

З води і цукру зваріть сироп. Складіть в емальовану миску начинені ядерця абрикоси і залийте їх сиропом. Абрикоси повинні постояти і насититися.

На завтра злийте сироп з миски і прокип'ятіть його. Потім знову залийте гарячим сиропом абрикоси. Дайте постояти в сиропі ще добу.

На третій день зваріть абрикоси в сиропі до готовності. Готовність ви можете дізнатися з того, що абрикоси і сироп повністю прозорі, а крапля сиропу, що впала на ніготь не розтікається.

А тепер, для тих, хто не зміг знайти правильніабрикоси, ви можете начинити ваші плоди звичайним мигдалем - буде теж дуже смачно! І навіть у тих, кому не вдалося акуратно вийняти кісточки з абрикосів і начинити їх мигдалем, теж є вихід - просто киньте жменю мигдалю прямо в сироп, нехай вариться разом з абрикосами. Бабуся теж іноді так надходила з ядерця, з метою економії часу. Правда, такі ядерця з'їдалися набагато раніше самого варення - вже дуже смачними були.

Приємних і смачних вам заготовок!

</ P>