10 Способів скоротати довгі зимові вечори

Зима - час дивно довгих і часто холодних вечорів. Чи не краще проводити цей час з користю і задоволенням? Звичайно, це куди більш виграшний варіант. Так що давайте ефективно заповнювати свій час, а наші найкращі способи допоможуть вам це зробити.

1. Сходити в кіно

Відправитися на нову прем'єру або ж подивитисяфільм вдома. Хочеться смутку? Вибирайте сильну мелодраму. Навпаки, хочете від душі посміятися? Тоді вам на допомогу свіжі комедії. А ще краще подивитися фільм в приємній компанії.

2. Прочитати книгу

Іноді здається, що зима і книги - це саме ідеальне поєднання, яке тільки можна уявити. Особливо, якщо ми додамо до цього поєднанню чашку ароматного какао і теплий затишний плед.

3. Боулінг / більярд

Чому б не додати в своє вечірнєпроведення часу трохи азарту? Боулінг або більярд в доброму товаристві прекрасно допоможуть вам це зробити. Напевно ви вже давно не грали в ці ігри. Прийшов саме час згадати.

4. Дівич-вечір

Прекрасний варіант - зібрати кращих подруг івлаштувати дівич-вечір. Він може бути тематичним або самим звичайним. Всі ті ж фільми, гаряче вино, фотосесії і розмови про головне - на жаль, на такі речі у нас дуже часто не вистачає часу.

5. Рукоділля

Затишний і вельми корисний варіант: в'язання, вишивка, декупаж і так далі. Крім того, що ви приємно і корисно проведете час, ви також отримаєте безліч красивих і унікальних речей, які можуть стати чарівними подарунками для ваших близьких.

6. Готування

Любите готувати? Тоді ви цілком можете присвятити цьому один вечір. Не любите? Спробуйте ще раз, і можливо ви зміните своє ставлення до даного процесу. Але пам'ятайте, що готувати краще смачні і легкі страви, так як зима і зайві кілограми - на жаль, часте поєднання.

7. Прогулянки

Гуляти по снігу - це вкрай приємно. Природа красива, прохолода наводить на думки, а іскристий сніг дивно надихає. Гуляти, до речі, можна як на самоті, так і з вашими близькими і коханими.

8. Спорт

Займатися спортом можна як в спортзалі, так і вдома. Наприклад, це можуть бути танці, йога, легка аеробіка - головне, щоб обраний вид активності приносив вам задоволення і користь.

9. Процедури краси

А ще зимові вечори можна присвячувати догляду засобою. Наприклад, організувати спа-процедури вдома, для чого можуть знадобитися тільки ефірні масла, морська сіль і інші банальні елементи. Як варіант - манікюр, зачіски, маски і все, що ми, жінки, так любимо.

10. Тепле спілкування

Не настільки важливо те, як ми проводимо зимові вечори,скільки те, з ким ми їх проводимо. Звичайно, краще присвятити їх своїм найулюбленішим і дорогим, які зроблять їх яскравими, теплими і по-справжньому незабутніми.