8 Правил французького стилю: вчимося елегантності

Франція - це країна, просочена духомромантики, елегантного шику і разом з тим простоти і витонченості. До того ж це одна з основних країн - законодавці моди, так як має багату історію в модній індустрії: безліч іменитих будинків, знаменитих дизайнерів і просто культових особистостей. Ось і французькі жінки, особливо парижанки, що недарма вважаються еталоном стилю, неповторності та вишуканості, і у них, звичайно ж, є чому повчитися. Дізнайтеся деякі особливості французького шику, запам'ятайте їх і використовуйте для створення власних неповторних образів.

1.

Краще менше та краще

Велика Коко Шанель радила все жінкам передвиходом з дому ще раз поглянути в дзеркало і зняти з себе один аксесуар або предмет одягу. В цьому суть французького стилю: він не сприймає нагромадження деталей і перебору квітів. Нехай все буде просто, помірно, стильно і лаконічно. Це не означає, що потрібно зовсім відмовлятися від аксесуарів і яскравих речей: можете ефектно доповнювати ними образ, але нехай вони будуть наближені до класики: цікавий шарф, об'ємна сумка і т.д.

2.

ключовий акцент

Незважаючи на те, що кожен сезон мода пропонуємонам багато цікавих трендів, поєднання декількох з них в одному образі може виглядати навіть смішно і безглуздо, що ніяк неприпустимо у французькому стилі. Якщо у вашому образі є який-небудь помітний елемент, то нехай він буде єдиним: наприклад, якщо ви одягаєте плаття яскравого забарвлення, то верхній одяг і аксесуари нехай будуть темними і простими - так головний елемент буде виглядати ще виїгришней.

3.

лаконічний силует

Француженки не дуже полюбляють багатошаровість іхитромудрі конструкції в одязі, віддаючи перевагу над ними чіткі силуети, вигідно підкреслюють фігуру. Тканини, лінії, кольору, візерунки і малюнки - все це повинно показувати фігуру в правильному світлі. При цьому одяг не обов'язково повинна бути обтягує: злегка вільні речі, добре обіграні можуть виглядати не гірше.

4.

Зміна способу протягом дня

Навіть при дуже щільному розпорядку дня французькажінка завжди знайде хвилинку, щоб переодягнутися або додати до образу нові елементи. Одяг повинен відповідати того місця, куди ви йдете. При цьому француженка ніколи не дозволить собі вийти в старих треніках або розтягнутої футболці: на шопінг або звичайною прогулянці вона буде виглядати ідеально.

Продовження на другій сторінці ...