Сорбет з ківі з м'ятою

Сорбет в перекладі з тюркського означає «пити». З давніх-давен сорбети готували зі свіжих фруктів і снігу, в якості смакових добавок використовували мед і спеції. Сьогодні сорбет - один з улюблених літніх десертів. Він полюбився нам своєї освіжаючою прохолодою, легкістю приготування і натуральними компонентами. Порадуйте своїх близьких чудовим сорбетом з ківі з м'ятою.

Приготуйте продукти:

- 6 плоди ківі

- 3 ст.л. рома

- 2 ст.л. цукру

- пучок м'яти

Очистіть ківі і, відклавши один фркути, іншіпоріжте і складіть в блендер. Туди ж помістіть ром і листя м'яти (від стебел краще звільнитися). Пюріруйте продукти і помістивши в контейнер, поставте в холодильник на 4 години.

З ківі, який залишився, можна зробити прикрасу. Для цього спеціальною ложечкою вирізаємо кульки. Якщо у вас немає такої ложки, просто поріжте його для прикраси пелюстками або кубиками - як вам підкаже фантазія.

Через 4 години, виймаємо заморожену сумішз морозильної камери, трохи збиваємо в блендері - сорбет готовий. Красиво подаємо до столу, виклавши в креманку і прикрасивши шматочками ківі і листям м'яти.