План 31-го грудня: все встигнути

Передноворічний настрій і суєта починаютьохоплювати нас вже зараз, адже до головного свята залишається так мало часу! І хоч ми все намагаємося купувати подарунки і вирішити свої справи заздалегідь, все одно на 31-е число залишається чомусь дуже багато справ, які так складно встигнути. На цей момент спепень підготовки до святабуде у всіх різна. Хтось уже зараз купив подарунки для своїх рідних, а хтось тільки 31-го піде по магазинах. Деякі жінки записалися на косметичні процедури за тиждень до Нового року, а хтось піде робити манікюр в останній день. Тому точний план дії скласти дуже важко. Але ми дамо кілька порад по організації останнього дня року так, щоб ви змогли все встигнути!

1. Нікуди без плану! Запишіть на листочку все-все-все, що вам потрібно зробити. Згадайте всі справи, навіть найнезначніші. А потім розподіліть їх за ступенем важливості. Починайте виконувати всі наймасштабніше. Ще одна порада щодо плану: поставте навпроти кожного з цих справ кількість часу, яке плануєте витратити на нього. Будьте реалістичні. Враховуйте також і перерви на чай або обід. Відзначайте після того, як виконаєте завдання, скільки було витрачено часу на неї в дійсності. Десь ви впораєтеся раніше норми, десь пізніше. Але ви завжди зможете підрахувати, скільки часу у вас є в запасі. До того ж чіткі рамки - це прекрасна мотивація.

2. Постарайтеся в першу чергу виконати справи поза домом. Сходіть за покупками, заберіть замовлений торт, купіть подарунки для своїх улюблених людей - зробіть все те, що на даний момент ще не готове. Це допоможе вам потім займатися спокійно домашніми справами, які не переживаючи про те, що вам ще потрібно одягатися і кудись бігти, що ви можете спізнитися або довго простоїте в черзі.

3. Управьтесь з усіма справами до 18:00. Зрештою, вам теж потрібен час для того, щоб відпочити і привести себе в порядок. Ви можете дозволити собі поспати годинку, а потім чепуритися до свята. Або підсильте своє новорічний настрій переглядом мюзиклу, старого улюбленого фільму або концерту.


4. Займіться експрес-підготовкою. Прийміть ванну, влаштуйте собі релаксацію зі свічками, аромалампою. Привести фігуру в порядок за п'ять хвилин допоможе втягування білизни - колготки або корсет допоможуть впоратися з проблемними зонами, якщо вони є. Ви зможете відчувати себе впевнено і комфортно. Зробіть макіяж - постарайтеся наносити стійку косметику, якщо ви плануєте веселитися всю ніч. У цей Новий рік актуальними зачісками будуть локони, а так само різні плетіння. Красиво зберіть волосся, зафіксуйте зачіску.

5. До речі, якщо ви запланували похід до косметолога на останній день року, щоб привести свою шкіру в порядок, не варто ризикувати робити пілінг, так як шкіра може почервоніти, така процедура може викликати роздратування - це зробить нанесення макіяжу неможливим, та й здорово зіпсує настрій. Якщо ж ви вирішите видалити волосся на тілі, то 31-го числа рекомендується використовувати тільки бритву. Депіляція також може стати причиною появи роздратування, що вкрай небажано в святкову ніч.