9 Речей, які чоловік ніколи не повинен говорити жінці

Чоловікам потрібно бути вкрай обережними в розмовах з жінками. Нерідко представники сильної статі говорять такі слова, які їх дівчина абсолютно не готова почути. Для того щоб уникнути неприємностей і казусів, чоловікам потрібно прораховувати ситуацію на кілька кроків вперед.

Ми розповімо вам про основні речі, які жінки не хочуть чути від своїх улюблених чоловіків.

1. Перестань розмовляти.

Цю фразу можна вимовляти ні в якому разі,навіть пошепки. Сказавши її, ви можете просто тікати з «місця злочину». Пам'ятайте, що все, що жінка вам розповідає, дуже важливо для неї, і ви не маєте права її перебивати і просити замовкнути.

2. Ти не схожа на інших жінок, ти - кльова.

Можливо, таким чином ви намагаєтеся зробитипрекрасну даму комплімент, але ця фраза несе в собі абсолютно протилежний зміст. Багато дівчат подумають, що ви порівнюєте їх із кимось. Згодом почнеться істерика, яка вам не потрібна.

3. Ти дуже кмітлива, як для дівчини.

«Серйозно ?! Велике спасибі! Може з часом я стану дуже тямущою, як для людини! Хоча ні, це вже занадто », - саме ця думка з'явиться в голові дівчини після такої фрази. Чи не вимовляєте її ніколи.

4. Всі дівчата хочуть вийти заміж за багатого чоловіка.

Деякі дівчата дійсно шукають багатих женихів. Однак є й такі, які хочуть вийти заміж по любові, незалежно від того, багатий їхній обранець чи ні. Все індивідуально - не потрібно узагальнювати.

5. Я не розумію, чому жінки люблять ідіотів.

Це абсолютна нісенітниця. Дівчата люблять розумних, милих, симпатичних і добрих хлопців. Звідки взявся міф про ідіотів, невідомо. Можливо, деяким чоловікам просто зручно так думати про дівчину, яку їм не вдалося роздобути.

6. Жінкам не подобаються хороші хлопці.

Чоловіки не можуть вважати себе хорошими тількичерез те, що відкрили перед дівчиною двері, купили їй квіти, запросили на каву або зводили в ресторан. Це звичайні дії пікаперів. Відносини будуються поступово, і в їх початку дуже складно визначити, хто хороший, а хто поганий.

7. Ти давно хочеш звільнитися з роботи і стати домогосподаркою.

Навіть, якщо це правда, то домогосподарка з дітьми робить набагато більше роботи, ніж звичайний офісний менеджер.

8. Жінки не вміють водити автомобіль.

Уміють, ще як уміють. Деякі жінки водять автомобіль набагато краще за чоловіків.

9. Заспокойся.

Після цієї фрази можете сміливо тікати і неповертатися протягом наступних двох тижнів. Ніколи, ніколи не вимовляєте слово «Заспокойся» в розмові з жінкою. Спробуйте її заспокоїти, приголубити і вислухайте. Цим ви заробите зайвий плюсик і уникнете неприємностей.