Куди поїхати в червні? Топ-5 напрямків

Традиційно ми прагнемо відпочити в липні-Агусті, а ось відпустки в червні чомусь уникаємо. А дарма, адже є в червневому відпочинку свою пишність і тільки йому властиві переваги.

По-перше, непопулярність відпочинку в червні робить цей місяць привабливим для любителів усамітненого, спокійного відпочинку. Ну, коли ж ще можна насолодитися практично пустельними пляжами?

По-друге, температура в червні ще не доситьвисока, для більшості європейських напрямків червень є ідеальним, теплим, але не жарким місяцем, що підходить для екскурсійного відпочинку, піших прогулянок, огляду визначних пам'яток.

По-третє, все та ж непопулярність червневого відпочинку значно знижує ціни, що підходить людям, які прагнуть трохи заощадити.

Ми вас ще не переконали? Тоді дивіться список найкращих напрямків для подорожі в червні!

1.

Чорногорія

Червень Чорногорії - справжній оксамитовий сезон. Температура моря +28, не дивно, що історичні стіни таких прибережних міст як Котор і Будва стрімко набирають популярність. Готелі, заповнені в липні і серпні до відмови, як зазвичай по-червневих пустують в очікуванні туристичного ажіотажу. Вибирайте Чорногорію для червневого відпочинку!

2.

Прованс

Неймовірні бузкові поля лаванди простягаютьсячерез Прованс до самої Ейфелевої вежі. Вас чекають пейзажі, немов зійшли з полотен галльську іконографії. Якщо ви зачаровані французьким сільським умиротворенням, вирушайте в подорож до величного Національному парку дю Меркантур (Parc National du Mercantour), щоб побачити цей унікальний куточок у всій його красі, яка досягає свого піку саме в червні.

3.

Греція

Крім комфортної погоди і ласкавого моря,які в Греції ідеальні саме в перший літній місяць, вас чекає тут справжній будинок театру. Пік сезону мистецтва припадає на червень: ви можете насолодитися класичної п'єсою або музичним концертом в стародавньому амфітеатрі на Ликавиттос Хілл (Lykavittos Hill).

4.

Перу

З екзотичних турів віддайте перевагу Перу вПівденній Америці. Сходження на Мачу-Пікчу є одним з кращих походів, які можна собі уявити. Цей унікальний древнє місто інків є найбільш значущим археологічною пам'яткою на континенті. Високий сезон починається з початку травня і триває до кінця жовтня. Найбільш комфортними за кліматичними умовами місяцями є травень-червень і вересень-жовтень.

5.

Туреччина

Популярний у нас відпочинок на пляжах в Туреччиніє оптимальним саме в червні. Вода в морі вже досить тепла, а температура повітря ще не душить нестерпним спекою. Крім атмосферного комфорту відпочинку формату All inclusve вас чекають вільні ресторани, пустельні лежаки на пляжах, тиша на території та інші принади відокремленого, спокійного відпочинку. Не забудьте відвідати перлину Туреччини - басейни Памуккале.

Уникати! - Близький Схід

Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Сирія і інші країниБлизького Сходу краще залишити для відвідування у вересні-жовтні. Червнева температура повітря шокує незвичних до спеки європейців. Дуже сухе повітря, +40 і вище: вам доведеться постійно перебувати в тіні, щоб уникнути отримання сонячних опіків.

</ P>