Викинути терміново: речі, які вже давно вийшли з моди

У більшості жінок є типова звичка: вони збирають непотріб. У наших шафах зберігається море одягу, яка вже давно вийшла з моди, і яку ми навряд чи будемо носити. Звідси і вічна проблема «шафа забита, а надітинічого », адже застарілі речі, які ми для чогось все ще зберігаємо, створюють ілюзію багатого гардероба. Звичайно, ми не маємо на увазі класику і так звані вінтажні тренди, адже розуміємо, що все це вічно. Однак від деяких речей, які навряд чи коли-небудь повернуться в моду, ми настійно рекомендуємо позбутися, замінивши їх новими, більш актуальними. Про що ж конкретно йдеться і які існують альтернативи?

1. Джинсові максі-спідниці

Джинсові спідниці самі по собі вже давно вийшли змоди, ну а джинсові спідниці-максі просто полетіли звідти зі швидкістю звуку. Вони мають вражаючу здатність з найпривабливішою жінки зробити стару старомодну леді. У вас все ще така є? Сміливо кидайте її в піч, а натомість прикупіть куди більш актуальну шифонову або трикотажну модель!

2. Джинси з дуже низькою посадкою

Колись низька посадка вважалася до нестями модною. Однак час ішов, і актуальні тенденції стали більше дбати про наше здоров'я: тепер у фаворі висока і середня посадка. Ну, а стринги, які визирають з-під низьких джинсів - це повний моветон. Можете, не шкодуючи, різати такі милі брючки на не менше милі ганчірочки.

3. Леопардові легінси

Щоб носити легінси з леопардовим або іншимзвіриним принтом, потрібно володіти ідеальною фігурою і не менш ідеальним смаком, в іншому випадку це буде просто безглузда вульгарщина. Тому краще не ризикувати і сміливо відправити такі лосини в інший світ, купивши замість пару менш кричущих і актуальніших.

4. Безликі пальто і куртки

Підібрати стильну верхній одяг - завданнянепроста, однак цілком здійсненне. Від безформних темних курток, пальто і пуховиків варто терміново позбутися, щоб не перетворити себе в типову представницю робітничого класу з досить важкою долею. Благо, сучасні виробники пропонують нам безліч варіантів приємних кольорів і актуальних фасонів, завдання яких - допомогти нам зробити осінь і зиму яскравіше.

5. Джинсові сарафани та комбінезони

Джинсовий верх і низ - це вже давно ознакаповної несмаку. Тому сарафани та комбінезони з деніму, особливо довгі, особливо на ґудзиках, варто негайно відправити у сміттєпровід. Як би ви не старалися, навряд чи у вас вийде зробити щось прийнятне з цією «робочої уніформи», тому краще і не намагатися.

Продовження на наступній сторінці ...