Японська вулична мода 2013

Японія - країна контрастів: тут і стародавні традиції, і сучасні технології уживаються в одному часі. Жінки в кімоно на вулиці - це звичайне явище, так само, як і молоді дівчата, з волоссям всіх кольорів веселки. Мисливці за трендами (тренд-хантери) вже давно назвали Японію однією з найбільш швидко розвиваються країн в індустрії моди. А деякі з них стверджують, що тренди приходять саме з вулиць.

Спробуємо розібратися. Японська вулична мода дуже різноманітна: це дивовижний світ незвичайних людей і неповторних образів. Спочатку велика кількість яскравих фарб на вулицях Японії призводить європейського туриста в замішання. Потім він звикає до цих синім волоссям, рюшам, платформ, поступово вливається в ритм і, по дорозі на батьківщину, купує собі який-небудь аксесуар кислотно-помаранчевого кольору.

Японці дійсно дуже люблять колір, взуття на платформі і яскраві деталі. При такому розмаїтті образів, все ж простежуються окремі тенденції в японській повсякденному моді 2013.

1.

Прозора взуття і сумки

Це видається не дуже логічним, вміст дамськійсумочки завжди було секретом для сторонніх очей, а тепер все її «нутрощі» видно перехожим. Але японських дівчат це не бентежить: вони без проблем наповнюють їх зошитами, гаманцями, телефонами і косметикою. А взуття з прозорого пластика дуже органічно доповнює такий образ.

2.

Кольори веселки

У виборі кольору для волосся у японок немає табу, якщо раніше вони обмежувалися одним тоном, то зараз це ціла палітра яскравих фарб з переходом відтінків.

3.

кіски

Те, що на вулицях Японії можна побачити будь-який колір волосся, як у дівчат, так і у хлопців, вже не новина. Але ось такі яскраві косички - нова тенденція японської молоді в 2013 році.

4.

Взуття на платформі

Японці - нація низькоросла. Тому прагнення бути вище, цілком зрозуміло. Але, на відміну від європейців, вони вибирають не високі підбори, а - платформу. В цьому році в моді рельєфна платформа. І навіть у взутті у японців виходить блищати оригінальністю.

5.

вертикальна смуга

Чорно-біла палітра ніколи не виходить з моди. Цінність цього поєднання кольорів в універсальності - підходить на будь-який випадок життя. А вертикальні лінії «витягують» силует і роблять фігуру стрункішою.

Продовження на другій сторінці ...