Як впоратися з осінньою депресією

Рано чи пізно з цим неприємним явищем вжитті доводиться зіткнутися кожному. А для кого-то це явище щорічне - наприклад, осіння депресія, коли з настанням холодів, закінченням літа більше нічого не хочеться. Але переживати пригнічений настрій, апатію ічекати, поки це пройде само собою - не варіант. Рівне, як і намагатися впоратися з депресією шляхом заїдання її або запевняє алкоголем. Ми наведемо вам кілька дієвих способів позбавлення від депресії більш корисними і приємними методами. Детальніше про те, що ж потрібно робити, щоб вийти зі стану нудьги і смутку - читайте нижче.

1. Перегляньте режим. Часом до депресії може призводити банальне недосипання. Коли ви працюєте в режимі нон-стоп, постійно бадьоритеся кави і енергетичними напоями, то, звичайно ж, організм в один момент просто дасть збій. Постарайтеся спати стільки, скільки це необхідно для нормального функціонування організму, а саме 7-8 годин на добу. І краще робити це не так, що ви лягаєте о третій годині ночі, а прокидаєтеся об одинадцятій ранку і задоволені собою. Постарайтеся лягати до 23:00. Тоді і продуктивність ваша буде набагато краще, а також здоров'я. Після місяця життя в нормальному режимі ви помітите зміни, ми вам гарантуємо. Пропаде дратівливість, відступить депресія, покращиться ваше загальне самопочуття.

2. Займіться спортом. Фізична активність безпосередньо пов'язана з вашим моральним станом. Люди, яким через роботу доводиться вести малорухливий спосіб життя, з часом починають відчувати себе гірше. Якщо ваш щільний графік не дає вам почувати себе в нормі, то постарайтеся хоча б знайти сили для ранкової зарядки.

3. Дайте волю емоціям. Якщо вас щось мучить зсередини, дайте вихід своїм емоціям. Тільки не шляхом зривання злості на близьких людях, а наприклад, за допомогою душевної бесіди з людиною, якій ви дійсно можете довіряти. Або за допомогою ведення щоденника. Висловіть або випишіть те, що у вас наболіло, накопичилося і ви відчуєте полегшення. Не можна тримати все в собі.

4. Внесіть різноманітності в своє життя. Хорошим рішенням буде змінити рід діяльності. Наприклад, записатися на який-небудь гурток. Хто сказав, що це тільки для дітей? Ніколи не пізно освоїти нове ремесло, заодно і розважитися. Якщо ваша робота для вас стає приводом впасти в депресію, чому б вам її чи не змінити? Відмовтеся від стереотипів і покажіть всім, що почати займатися улюбленою справою можна в будь-який момент!

5. Вас влаштовує ваше оточення? Або, може бути, вам неприємно перебувати в суспільстві людей, які зараз вас оточують? Тоді чому б вам не звести це спілкування нанівець і не обзавестися новими знайомими? Адже це так приємно - спілкуватися з тими, хто вас надихає, дивує, цікавить. А якщо ж людина не приносить у ваше життя ніяких емоцій, крім негативних, то чи варто утримувати його поруч з собою тільки тому, що ви давно знайомі?

6. Простежте за своїм харчуванням. Ви здивуєтеся, але і це теж впливає на наш душевний стан. Якщо ви харчуєтеся виключно всухом'ятку або щодня їсте шкідливу, жирну, копчену їжу, то не чекайте того, що ви будете почувати себе, як пурхають метелик. Крім зайвих кілограмів і целюліту, яким ви ризикуєте мати, від неправильного харчування з'являться ще й розлади психологічного плану. Для того щоб не бути злою, дратівливою, стежте за тим, щоб в ваш організм потрапляли всі необхідні вітаміни і корисні речовини.