10 Способів прискорити ріст волосся

Яка жінка не мріє про довгі розкішнихволоссі? Але, на жаль, вони часто ламаються, січеться, втрачають блиск і жвавість, ростуть не так швидко, як нам би хотілося, тому в багатьох випадках процес відрощування волосся затягується надовго. Що ж робити, якщо ви не розлучаєтеся з мрією продовгих локонах, але волосся ваші ніяк не хочуть ставати розкішною гривою? Є кілька перевірених способів, які можуть допомогти вам прискорити процес росту вашого волосся.

1.

Правильне харчування

Корисні для волосся продукти - це різнізелені, жовті та оранжеві овочі, що містять бета-каротин, злаки, бобові, горіхи і житній хліб, багаті біотином, а також білкові продукти, такі як м'ясо, риба і молочна продукція, відповідальні за вироблення колагену.

2.

Вітамінно-мінеральні комплекси

Якщо ви помічаєте, що одне лише правильнехарчування не дає бажаного ефекту, то можете вдатися до аптечним вітамінно-мінеральним комплексам, але бажано перед їх застосуванням проконсультуватися з фахівцем. Ось перелік необхідних для волосся речовин, вибирайте комплекси, які по максимуму їх містять: вітаміни: А, група В, С і Е, мікроелементи: кальцій, цинк, залізо, мідь, кремній, сірка.

3.

Вибір засобів по догляду за волоссям

Вибирайте спеціальні шампуні, що сприяютьросту волосся і містять протеїн, вітаміни та мікроелементи. При регулярному застосуванні, особливо в комплексі з бальзамами і масками, вони, дійсно, здатні добре оздоровлювати і живити волосся, а також сприяти їх зростанню.

4.

спеціальні процедури

Раз на місяць необхідно обов'язково підстригатикінчики. В іншому випадку вони починають сіктися і ламатися, стає тьмяним і млявими. В результаті волосся росте значно повільніше, та й просто виглядають недоглянуто, тому про цю процедуру забувати не варто.

5.

Ефірні масла

Використання різних масел (мигдальне,реп'яхову, рицинова та інші) чудово живить волосся і стимулює їх зростання. Можете робити маски на їх основі, або просто додавати пару крапель олії в шампунь під час миття голови. Але масла рекомендується дуже ретельно змивати теплою водою, тому що в противному випадку вони можуть додати волоссю небажаної жирності.