10 Дивних фактів про продукти, які ми їмо

Всі ми прагнемо до споживання смачних і кориснихпродуктів. Але що, якщо те, що ми звикли вважати корисним, насправді таким не є? Ми розповімо вам цікаві і деколи навіть шокуючі факти про те, що ми їмо, не здогадуючись про справжню користь цих продуктів.

1. Дієтичні продукти

Дами, спраглі скинути вагу, без задньої думкискуповують в супермаркетах дієтичні продукти, в надії, що вони допоможуть їм позбутися від зайвих кілограмів. Насправді вони можуть допомогти позбутися лише від грошей в гаманці. Така їжа навіть може привести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Як правило, всі диво-продукти для схудненнявипускають ті ж корпорації, які змушують нас набирати вагу. Будьте впевнені - для них важливі не наше здоров'я і зовнішній вигляд, а стабільна і висока прибуток.

Для того щоб збалансувати свою вагу, досить зменшити порції і додати в меню фрукти і овочі - продукти менш розрекламовані, але куди більш корисні.

2. Кошти для схуднення

Ще одна серйозна проблема нашого суспільства - цебажання скинути вагу кардинально і швидко за допомогою фармацевтичних препаратів. Однак мало хто знає про те, що прагнення скинути кілограми нам диктують саме фармацевтичні корпорації. Саме вони встановили, що здоровим індексом маси тіла є не 27, а 25. Таким чином, безліч людей, чоловіків і жінок, скуповують їх препарати, щоб привести себе в норму. Тим самим завдаючи непоправної шкоди своєму здоров'ю.

3. Знежирені молочні продукти

Багато хто наївно думає, що знежирені продуктидуже корисні для здоров'я. Однак навіть ця, здавалося б, нешкідлива продукція здатна нашкодити здоров'ю. Відомі випадки, коли молочні продукти ставали причиною серйозного погіршення здоров'я. Наприклад, в 2013 році була госпіталізована 40-річна жінка, у якої діагностували серцевий напад, причиною для якого послужило споживання п'яти упаковок знежиреного молока в день протягом півроку. А все через те, що молочні напої містять величезну кількість цукру. Тому перед тим, як практикувати подібне оздоровлення, проконсультуйтеся з лікарем і звертайте увагу на склад купуються вами продуктів.

4. Не всі овочі і фрукти приносять користь

Всупереч поширеній думці, деякі рослинні продукти можуть не тільки не оздоровити організм, але і привести до зараження небезпечними захворюваннями.

У 2006 році сотні людей з усього світу стали жертвами кишкової інфекції, яка потрапила в їх організми через свіжі овочі, які зрошувалися забрудненими стічними водами.

Вибирайте овочі тільки в перевірених магазинах і уважно стежте за реакцією свого організму на них.

5. Пиво з рибою

Незважаючи на те, що пиво і рибка вважаютьсявідмінним поєднанням для веселих посиденьок, чи знали ви про те, що навіть без риби в пиві і так досить риб'ячого клею? Так, він використовується в його приготуванні (а також приготуванні вина) для того, щоб швидше відфільтрувати і освітлити напої. Тому двічі подумайте, перш ніж відкрити пляшечку-другу пінного.

6. Супер-продукти

Не вірте в існування супер-продуктів,які можуть лікувати всі хвороби, зроблять вас стрункіше, гарніше і ще й грошей принесуть. Все це обман і реклама. Досить поглянути на склад цих продуктів, щоб зрозуміти, що все це нахабна брехня.

Навіть якщо деякі з цих продуктів дійсно частково корисні, того результату, що нам обіцяють, вони точно не принесуть.

7. Кава

Багато хто п'є каву багато і часто, не замислюючись протому, наскільки небезпечна подібна практика. На сьогодні дуже поширена генетична мутація, яка уповільнює переробку кофеїну в організмі, провокуючи розвиток серцево-судинних захворювань.

Крім цього, надмірне споживання кави можестати причиною стресу, безсоння, судом, галюцинацій і навіть смерті. Кофеїнові передозування стали не просто міфом, а справжньою і лякаючою реальністю, з якою лікарі стикаються всі частіше і частіше. Чи не налягайте на каву і міцний чай - саме вони містять кофеїн в найбільших кількостях.

8. Маргарин

За останні десятиліття маргарин став якщо не замінником, то аналогом вершкового масла, хоча шкідливих речовин в ньому куди більше.

Постійне споживання маргарину може серйознонашкодити здоров'ю - в ньому дуже багато цукру, що, на думку лікарів, куди гірше насичених жирів вершкового масла. Також в маргарині багато транс-жирів, які негативно впливають на серцево-судинну систему.

Тому, якщо хочете використовувати маргарин, то краще використовуйте його виключно для смаження в малих кількостях, а не кладіть його на хліб за сніданком.

9. Цукор

Всупереч слоганів дієт і дієтичних продуктів,цукор є скрізь, наприклад, в тих же фруктах його часом стільки ж, скільки в «Снікерс». Вчені впевнені, що цукор стає серйозною залежністю, нарівні з наркотиками, сигаретами і алкоголем. І як і інші залежності, нічого хорошого нашому організму цукор не приносить - він руйнує серцево-судинну систему і збільшує ризик захворювання на діабет в 11 разів.

Обмежте себе в цьому солодкому наркотику і ваш організм відразу стане працювати значно краще, ніж раніше.

10. Низькокалорійні продукти

На перевірку виявляється, що не дивлячись на рекламуі запевнення виробників, низькокалорійні продукти абсолютно не корисніше звичайних, а іноді навіть, навпаки, більш шкідливе. Навіть їх низькокалорійними теж часто залишається під питанням. Якщо вникнути в склад і показники на упаковках, іноді виявляється, що звичайний йогурт містить менше калорій, ніж його дієтичний аналог. Зате в ньому містяться підсолоджувачі, які негативно впливають на розумові здібності, кров'яний тиск, апетит і загальне самопочуття.

Не вірте всьому, що говорять в рекламі і про щопишуть на яскравих красивих упаковках. Перед тим, як купувати що-небудь і вводити в свій раціон, двічі подумайте і проаналізуйте, скільки користі, а скільки шкоди в тому чи іншому продукті. Навчившись такому критичному підходу, ви убезпечите себе і своє здоров'я від небажаного впливу «корисних» продуктів.