Діловий стиль: 7 найкращих офісних зачісок

Імідж працюючої жінки проявляється в деталях: стильні статусні аксесуари, акуратний манікюр, легкий макіяж, і, звичайно ж, зачіска. Волосся ділової леді завжди повинні бути доглянуті і добре укладені. Ідеальна зачіска - в міру сувора, але разом зтим підкреслює жіночність. І, звичайно ж, зручна і максимально швидка, адже часу на себе часто катастрофічно не вистачає. Пропонуємо вам кілька варіантів простих і стильних зачісок в діловому стилі, вони допоможуть вам підкреслити статус і виглядати завжди доглянуто, не витрачаючи багато часу.

1.

Гладкий кінський хвіст

Ця сувора і лаконічна зачіска відразу жпороджує асоціацію з успішною і впевненою в собі бізнес-леді. Щоб зробити ідеальний високий кінський хвіст, спочатку вимийте волосся і підсушіть їх феном за допомогою щітки, так, щоб їх кінці були максимально гладкими. Після того, як волосся будуть висушені, нанесіть на них спрей для випрямлення і термозахисту і вирівнюйте їх праскою, пропускаючи через нього всю довжину від коренів до кінчиків. За допомогою гребінця розділіть волосся на дві частини прямим проділом. Нижню частину зберіть в щільний хвіст, приблизно на 3 см нижче верхньої частини волосся. Щоб ваш хвіст був більш гладким, зберіть волосся назад. Решту волосся також заберіть назад, закрийте ними вже зібрану частину і з'єднайте все волосся в один хвіст. Трохи збризніть зачіску закріплює лаком.

2.

«Булочка»

Щоб створити актуальну «булочку», для початкувам потрібно відокремити верхню частину волосся і зав'язати їх в хвіст, який потім необхідно начесать. Далі зберіть в ще один хвіст все решту волосся і загорніть цей хвіст в верхній. Закріпіть невидимками і лаком. При цьому сама так звана «булочка» може бути як низькою, так і високою.

3.

Бічна «булочка»

Якщо ж звичайну «булочку» ви вже випробували, івам хочеться створити новий варіант цієї милої зачіски, то спробуйте спорудити «бічну булочку». Робиться вона так само, як і звичайна булочка, але відмінність у тому, що основні хвости вам потрібно зав'язувати і укладати не прямо, а в праву або ліву сторону. Ця зачіска менш сувора, і може підійти також для вечірнього побачення після роботи.

3 ..
Продовження на другій сторінці ...