Це захоплююче: 10 найбільш незвичайних хобі

Хобі - улюблене заняття, яке дозволяє начас відволіктися від рутинних проблем, і насолодитися самим процесом, і тим, що виходить в результаті. Дивує не тільки велике розмаїття цих самих захоплень, але і саме їх зміст: деякі хобі просто надзвичайні! Ознайомтеся з підбіркою самих незвичайних, дивовижних, і навіть дивних хобі, і людьми, які стали відомі завдяки їм, можливо, це стане і вашим джерелом натхнення.

1.

Прикраса будинку кришками

Мешканка Уралу Ольга Костіна стала відомазавдяки тому, що свій будинок вона прикрасила кольоровими пластиковими кришками. Для цього їй знадобилося 30 тисяч кришечок, які вона старанно збирала, сортувала і відмивала, а після прикріплювала за допомогою цвяхів і молотка. Тепер кришкових орнаменти, на вигляд нагадують вишивку, прикрашають фасад будинку, ворота і госпбудівлі. Не дивно, що це чудо вабить туристів з усього світу.

1 ....

2.

величезний м'яч

Декоратор Марк Карлмайн одного разу вирішив пофарбуватибейсбольний м'яч. Згодом він увійшов у смак і завдав на нього всього 22894 шару фарби, в результаті чого м'яч став важити 1587 кг. Цей м'яч, який вже доречніше називати кулею, а не м'ячем, став знаменитим, і тепер люди з усього світу приїжджають, щоб додати на нього ще один шар фарби. У творця є одне правило його креативу - кожен новий колір, нанесений на м'яч, повинен відрізнятися від усіх попередніх. Таке захоплення набуло своїх послідовників, про що свідчать фотографії інших величезних барвистих куль.

3.

Благодійність

Благодійність вже давно стала чи неголовним захоплення сильних світу цього, але одна людина, безробітний американець Рід Сандрідж, дійсно звів її в статус хобі, яке по праву може вважатися самим добрим хобі з усіх відомих нині. Після того, як його звільнили з роботи, він вирішив безоплатно допомагати нужденним. Робить він це наступним чином: бере 10 доларів, йде на вулицю, знаходить самого, на його погляд, потребує, і віддає йому ці гроші. У Ріда є спеціальний блокнотик, куди він записує все вчинені ним добрі справи, щоб зберегти пам'ять про людей, яким він коли-небудь допоміг.

4.

Незвичайна стрижка собак

Таке хобі останнім часом набуло широкогопоширення в Китаї. А якоїсь Кетрін Майлз з Австралії вдалося зробити його своєю професією, і стати першокласним стилістом для тварин. З вовни вирізують найрізноманітніші химерні фігурки, фарбують собачок в найсоковитіші відтінки і роблять з них справжні витвори мистецтва.

4 ....

4 .....

4 ..

5.

Різьба по гарбузі

Рей Віллефен закінчив академію мистецтв, алекар'єрі художника вважав за краще викладання в школі, так як дуже любить дітей і хоче багато чому навчити молоде покоління. Ну а у вільний час він займається різьбою по ... гарбузі. Це його захоплення має коріння ще з дитинства, коли хлопчик жив на фермі і вирізав фігурки з будь-якого підручного матеріалу. Його талантом цікавляться багато, і одного разу він був запрошений в Білий Дім вирізати гарбуз для Хеллоуїна. Удома ж у Рея величезна колекція самих різних фігурок і личок: смішних, сумних, а іноді і досить лякають.

5 ....

5 ...

Продовження на другій сторінці ...