Як почистити ювелірні прикраси

Рідко зустрінеш дівчину, якої не подобаютьсяювелірні прикраси. Але за своїми скарбами потрібно доглядати правильно, щоб вони не стали купою металобрухту. Прикраси з срібла і золота, діаманти вимагають дбайливого і регулярного догляду, щоб довше радувати вас своєю красою. Хочете, щоб прикраси виблискували? Запам'ятайте правила догляду.

Якщо ви не плануєте відвідувати ювелірногомайстри, який професійно очистить ваші прикраси, то у вас завжди знайдеться кілька простих домашніх рішень. Не лінуйтеся і приведіть в порядок прикраси з допомогою запасів вашого холодильника і полиць. Кілька доступних і простих засобів для чищення ювелірних прикрас, які завжди знайдуться в будинку.

1. Пиво.

Позичте баночку пива у чоловіка - воно відміннопочистить золоті прикраси. Нанесіть пиво на ганчірочку і протріть золоті аксесуари, щоб видалити забруднення і додати блиск. Віддайте перевагу світлому пиву - воно краще чистить.

2. содова (газована вода, мінеральна вода).

Будь-які дорогоцінні камені, навіть діаманти, відмінноочистить содова або мінеральна вода. Це засіб дуже просте, але ефективне. Налийте в склянку рідину і залиште в ньому прикрасу з камінням на ніч. Вранці ви виявите, що виріб і камені блищать набагато яскравіше.

3. Кетчуп.

Дуже незвичайне, але дієвий засіб. Якщо ваші срібні прикраси втратили блиск і красу, їм допоможе звичайний кетчуп. У кетчупе високий рівень кислотності, який вбиває бруд на металі. Щоб краще відчистити срібло, використовуйте стару зубну щітку, нанесіть на неї кетчуп і гарненько натріть прикраса до блиску. Доступний і простий спосіб.

4. Горілка.

Горілка прекрасно очистить прикраси з камінням. Намочіть ганчірку в горілці і протріть метал і камені. Можна використовувати чистий спирт. А ось духи не рекомендуються: в їх склад входять ефірні масла, які можуть нашкодити виробу і позбавити його блиску.

5. Алка-Зельтцер.

Плавно перейдемо від спиртного до «Алка-Зельтцер». Доступне в побуті засіб - ідеальне для швидкого очищення. Опустіть виріб у шипучку на дві хвилини, і дістанете його оновленим і блискучим.

6. Зубна паста.

Цей спосіб перевірений роками практики. Вироби з благородних металів і діаманти ефективно відчистить звичайна зубна паста.

Щоб ваші прикраси довго зберігали гарний вигляд, дотримуйтеся простих правил по догляду:

1.

Зберігати ювелірні вироби краще в коробочках з тканинної виворотом або в тканих
мішечках.

2.

Перед походом в душ, в басейн або купанням в морі знімайте прикраси. Чи не
залишайте вироби у ванній.

3.

Зберігайте прикраси в сухому і чистому місці.

4.

Раз на рік віддавайте ювелірні прикраси в професійну чистку.