10 Речей, які розумні люди не роблять

Всім людям хочеться бути винахідливими, талановитими і розумними. Щоб стати по-справжньому розумною людиною, мало закінчити вуз, прочитати класиків і сходити на курси самовдосконалення. Є 10 речей, які не роблять розумні люди. Беріть приклад.

1. Вони не дозволяють помилок минулого псувати майбутнє

Розумні люди знають, що успіх часом складається зневдач. Деякі люди зациклюються на провалах, дозволяють минулого зіпсувати шлях до успіху. Розумні люди залишають минуле в минулому, беруть в подальший шлях тільки досвід. Помилки для розумних людей не трагедія, а просто спосіб, який не працює.

2. Вони контролюють свої емоції

Розумна людина здатний тримати свої думки іемоції в узді. Розумні люди знаходять причини для радості і направляють своє мислення в позитивне русло. З вірою, що думки матеріальні, і мрії збуваються, вони думають про приємне, щоб воно втілилося в життя. Розумні люди розуміють, що за чорною смугою слід біла, і неприємності йдуть, якщо ви здатні мріяти, любити, творити, змінюватися і прощати.

3. Вони не тікають від проблем

Складно зустріти людину, у якого немає проблем. У деяких проблеми на роботі, у інших - в особистому житті. Комусь не вистачає грошей, у інших - постійні проблеми зі здоров'ям. Розумні люди не ховаються від своїх проблем, а вирішують їх. Після помилки спритні люди встають з колін і беруться за справу з новими силами.

4. Вони не хвилюються про те, що подумають оточуючі

Ви не долар, щоб усім подобатися. Запам'ятайте це твердження, і не дозволяйте негативним словами інших людей псувати ваше життя. Іноді засудження викликано тільки заздрістю, і ви не зможете нікого переконати. Не думайте про заздрісників, краще віддайте свій час і сили тим, хто вас цінує і любить. Розумні люди оточують себе добрими, розуміючими людьми, які поділяють їхні життєві цінності.

5. Вони не витрачають час

Дуг Ларсен якось сказав: «Неможливо зрозуміти, на що люди витрачають ті вісім годин, які у них залишаються після восьми годин сну і восьми годин роботи». Розумні люди не валяються без діла перед телевізором, вони знаходять собі заняття. Хобі, читання, приготування незвичайних страв, вивчення іноземної мови, спорт. Цікаве заняття допомагає відпочити не тільки фізично, а й емоційно, і після активного відпочинку ви з великим захопленням будете працювати.

6. Вони витрачають час з розумом

Розумні люди вважають за краще проводити свій час зкористю. На роботі вони не просиджують години, а вдосконалюються у своїй справі. У черзі вони читають, замість того, щоб нудьгувати, а під час пробіжки слухають аудіокнигу. Для розумних людей будь-яка дія має вести до результату.

7. Вони працюють із задоволенням

Розумні люди відрізняються тим, що вміють чекати ірозуміють, що не все в житті відбувається легко і швидко. Сучасні люди вже не хочуть працювати, як в старі часи, і чекають, що успіх сам звалиться їм на голову. Розумні ж люди вміють цінувати свою працю, і розуміють, що насолода від роботи і усвідомлення того, що ти всього досяг завдяки своїй праці, набагато приємніше, ніж насолоду від отриманого на блюдечку винагороди.

8. Вони не зациклюються

У житті ми стикаємося з речами, які не всилах контролювати - погана погода, пробки на дорогах, черги в лікарнях і грубіяни в транспорті. Розумні люди вміють визнавати, що не вміють замовляти погоду або перевиховувати чужих людей, і миряться з цим. Просто перестають думати про те, що не можуть виправити. Краще думати про те, що залежить від вас, що хвилюватися через нерозв'язних перешкод.

9. Вони не проводять час з тими, хто тягне їх вниз

Розумні люди намагаються оточувати себе схожимилюдьми, і вони знаходять час для повноцінного спілкування з рідними і друзями. Вони вважають за краще дружити і проводити час з тими, з ким поділяють погляди на життя, з кого можна брати приклад в особистому, сімейному або професійній сфері. І, навпаки, з людьми, погляди яких кардинально відрізняються, розумні люди намагаються не проводити багато часу. Особливо з тим, хто дивиться на світ негативно. Краще віддати свій час веселим, добрим і розумним людям.

10. Вони часто говорять «спасибі»

Це одна з найважливіших звичок розумних людей. Вони усвідомлюють, що світ не крутиться навколо них, тому потрібно бути вдячними. Розумні люди посміхаються перехожим і дякують касира в супермаркеті, вони ввічливі й усміхнені, і світ їм відповідає взаємністю.