7 Ознак того, що ви занадто прив'язані до нього

Іноді, занурюючись в нове почуття або новівідносини, ми самі не помічаємо, що трохи божеволіємо. Навіть якщо ваша половина так само одержима вами, варто задуматися, чи не переходять ваші вчинки певну межу норми? Ви ж не хочете обпектися або в результаті втратитикоханої людини? Ми пропонуємо вам сім ознак того, що ви занадто наполегливі. Проаналізувавши їх, ви зможете зрозуміти, чи на правильному ви шляху, чи вам потрібно трохи зменшити оберти.

1. Ви зліться, якщо він не відповідає відразу

Потрібно розуміти, що якщо на початку ваших відносинви слали один одному всякі зворушливі повідомлення кожен день, то з часом це може стати мене частим явищем. Не варто впадати у відчай - ваші відносини розвиваються, і ви просто перейшли на новий етап.

Не варто піднімати паніку, якщо ваша половина невідповіла вам відразу ж - він може бути зайнятий, їхати в транспорті або просто не бачити повідомлення. Якщо ви почнете бомбардувати його повідомленнями в усіх соціальних мережах і дзвонити кожні п'ять хвилин, повірте, це дуже скоро йому набридне. Як і будь-якій людині. Якщо ви не можете спокійно почекати до листа у відповідь, це тривожний знак.

2. Ви постійно говорите про нього

Можливо, спочатку ваші друзі вважатимуть це милим,але якщо ви постійно будете вставляти інформацію про свого коханого в розмові - до місця чи ні - рано чи пізно коло ваших друзів може помітно звузитися. Прекрасно, якщо до слова у вас знайшлася цікава або кумедна історія про вашу половині, але варто знати міру. Якщо вам це не під силу - ви занадто зациклені на предмет свого зітхання.

3. Ви не можете провести день без нього

Якщо ваші робочі і життєві графіки збігаютьсятак, що ви можете бачитися щодня - прекрасно, але якщо у вашій половини інші плани, ви не повинні злитися на це. Всі ми люди і особистості, і нам потрібен час на своїх друзів, родину, роботу або просто перебування в тиші і самоті. Не варто намагатися стати єдиною людиною в житті свого коханого. Навіть якщо так станеться, повірте, він не буде щасливий, та й ви теж.

Постарайтеся спокійно ставитися до проведення часу порізно. Якщо ви не можете провести і дня без його присутності - це вже проблема.

4. Ви постійно ревнуєте

Якщо ви бачите свого улюбленого з симпатичноюколегою або знайомої, відчути легкий укол ревнощів цілком нормально, але якщо ви ревнуєте його до батьків і друзів - це вже перебір. Ревнощі завжди присутній у відносинах, але фокус у тому, щоб не давати їй заволодіти вами і все зіпсувати. Якщо ревнощі - єдина і безперервна емоція, яку ви відчуваєте, то ви або не з тим чоловіком, або вам варто серйозно переглянути свою гіперпрівязанность.

5. Ви постійно плачете

Іноді сльози доречні, але ридати над своєюполовиною від розчулення або нападу почуттів трохи дивно, особливо з боку. Якщо ви не можете стримати сльози при кожному недовготривалим прощанні, варто задуматися, чи не перегинаєте ви палицю в своїх емоціях?

6. Ви будуєте грандіозні плани

Якщо ви зустрічаєтеся кілька тижнів або навітьмісяців і вже плануєте весілля, то ви явно поспішайте. Не варто очікувати, що будь-які, навіть самі чудові відносини, закінчаться пропозицією руки і серця. Звичайно, приємно уявити ваше весілля, спільне життя, але фантазії фантазіями, а ось нав'язування цієї ідеї своїй половині або активні примірки весільної сукні можуть налякати його і зруйнувати відносини. Більш того, готуючись до весілля і в результаті не отримавши пропозицію, ви будете розчаровані подвійно.

7. Ви не знаєте, що робити без нього

Навіть якщо він у відрядженні або на зустрічі здрузями, ви в депресії і розгубленості, адже ваше життя крутиться навколо нього. Це в корені неправильно! Ви повинні бути готові до того, що ці відносини можуть закінчитися, і що ви будете робити? Якщо ви навіть не уявляєте, то це дуже погано. Ваше життя повинна будуватися навколо вас самої - у вас повинні бути друзі, сім'я, робота, хобі, захоплення, інтереси, які зможуть підтримати вас у важкій ситуації і не давати нудьгувати. Зрештою, вам не повинно бути нудно з самою собою! Не варто присвячувати своє життя комусь і прирікати себе на біль, і не варто висіти непідйомним вантажем на шиї свою кохану людину. Дайте собі і йому трохи свободи, і тоді вам не доведеться шкодувати про те, що ви були занадто нав'язливою і вимогливою. Будьте спокійні, мудрі і щасливі!