Як перестати бути сором'язливою

Скоромні, безперечно, прикрашає жінку. Тому нічого поганого в цьому немає. Але ось коли сором'язливість стає причиною багатьох життєвих невдач, варто щось терміново робити! Ми дамо вам кілька порад, як позбутися від надмірної сором'язливості.

Сором'язливість дуже близька до страху. Адже, по суті, коли ми соромимося щось зробити, попросити, сказати, ми боїмося, що нас неправильно зрозуміють, відкинутий, не почують. Через це всі помисли так і залишаються ними, що не перетворившись на дії і результати. Як же перестати боятися?

1. Виховуйте впевненість в собі. Сором'язливість - це ознака низької самооцінки. Але чому ви себе недооцінюєте? Тому що вам здається, що оточуючі не хочуть вас сприйняти, що вашу ідею проігнорують або висміють, що ваша прохання не буде розглянута? З чого ви це взяли? Чи є приводи для ваших страхів, крім тих, які ви собі нафантазували? Якщо ви впевнені у своїй правоті, в тому, що ваша ідея яскрава і відбулось уваги, не бійтеся нею поділитися! Висловлюйте свою думку. Важливо зробити це так, щоб вас почули. Ні, не криком. Говоріть з упевненістю. Виховайте в собі це якість. Ніхто з оточуючих не знає, що ви відчуваєте і як сильно боїтеся. Прикиньтеся впевненою в собі жінкою і вдавайте до тих пір, поки такий не станете. Пам'ятайте, про те, що ви соромитеся, знаєте тільки ви. В очах інших ви повинні бути впевненою в собі! Навчившись прикидатися, ви незабаром звикне зі своїм новим навиком і станете впевненою в дійсності.

2. Навколо вас - такі ж люди. Ви думаєте, що ви одна така сором'язлива? Ні. Кожен у своєму житті кого-то соромиться. Навіть ваш начальник, у якого ви так боїтеся попросити прибавку до зарплати. Якщо ви можете поскаржитися на нього подрузі, то чому не можете сказати йому про своє бажання заробляти більше особисто? Не варто сильно збільшувати значимість начальника або будь-якого іншого людини, якого ви соромитеся. Тому що всі ми люди. Кожен щось відчуває, чогось боїться, соромиться. Відчувати емоції - це нормально. Не бійтеся висловлюватися. Говоріть і вас почують.

3. Цінуйте свої думки. Уявіть ситуацію. Ви на роботі. На колективному обговоренні якогось питання. Кожен ділиться своїми думками, і у вас теж з'являється ідея, але ви вирішуєте промовчати, так як ви вважаєте, що вона здасться всім нецікавою. Але знову-таки. Так здається тільки вам. Може бути, ваше міркування настільки цікаво, що принесе багато користі вашому підприємству. Якщо ви, звичайно, його озвучите. Не намагайтеся уявити, що подумають і скажуть інші, як оточуючі оцінять ваші дії. Робіть і дивіться на реакцію.

Ця стаття написана для того, щоб ви пробували,експериментували з даними порадами в життя. Якщо ви прочитали її до кінця, значить, у вас є бажання побороти свою сором'язливість. Переходьте від думок до дій. Практикуйте, вдосконалюйте навички. Демонструйте свою впевненість, навіть якщо її немає. Інші люди не читають ваших думок. Працюйте над собою і все вийде!