Як вибрати хорошого перукаря: 8 ознак справжнього майстра

Складно переоцінити важливість хорошого перукаря. Адже для доглянутою дівчини чи жінки дуже важливі правильно підібрана стрижка, хороша укладання і акуратні волосся. Крім того, красива шевелюра допоможе перетворитипрактично будь-яку Попелюшку в Принцесу. Про це вже напевно знають ті, хто знайшов ту єдину, Свого майстра. Але яким чином вибрати хорошого перукаря?

1.

рекомендації знайомих

Найнадійніший спосіб - розпитати знайомих. Сподобалася чиясь стрижка або укладка? Негайно питайте контакти майстра. Немає кращої рекомендації, ніж наочна демонстрація хорошого результату роботи перукаря на вашій подрузі.

Але врахуйте, що у ваших друзів може бутизовсім інший тип особи і зовнішності. І не факт, що те, що йде їм, так само підійде і вам. Або, наприклад, зроблена зачіска подобається і підходить подрузі, але такий стиль - це абсолютно не ваше. Тому не соромтеся, навіть побачивши гарну зачіску у малознайомій або незнайомої дівчини, зробити їй комплімент і поцікавитися ім'ям її перукаря.

2.

первинна консультація

Не полінуйтеся пройтися по хорошим перукарняхсалонам за консультацією у фахівців. Зазвичай її проводять безкоштовно. А ви зможете, як слід розпитати про те, яка зачіска краще підійде до вашого типу обличчя і волосся, який догляд вам потрібен, побачити, які кошти він використовує і т.д. І вже після цього зробити відповідні висновки про кваліфікацію майстра і про те, чи сподобався він вам як людина. Адже, приміром, якщо перукар не може відповісти на питання, яка стрижка і відтінок волосся вам підійде - треба відразу ж бігти від нього. Навпаки, коли ви вперше прийшли до перукаря, він повинен сам вам сказати, яка у вас форма обличчя, структура волосся, що вам підходить і чому.

3.

Проба пера"

Якщо ви начебто знайшли гарного фахівця, алеще не впевнені, чи можна йому довірити радикально нову стрижку і фарбування, спробуйте зробити для початку якусь нескладну процедуру - наприклад, миття голови, маску і укладку.

4.

психологічна сумісність

Дуже важливо також, наскільки комфортно вамспілкуватися з перукарем. Загальновідома істина, що, якщо подружитися зі своїм перукарем і манікюрницею, можна здорово заощадити на сеансах у психолога. А навіщо нудьгувати, коли вам роблять всі процедури для краси, якщо можна поєднати «приємне з приємним» і мило поговорити? Ну а якщо ви, навпаки, не подобаються говорити - тоді вам потрібно буде знайти підходящого для себе такого ж мовчуна, щоб він не дратував вас своєю балаканиною. Але пам'ятайте, що все-таки найкраща реклама - коли перукар багато говорить про вашому волоссі, цікавиться їхнім станом, структурою і т.д., в цей час спритно виконуючи свою роботу.

5.

Чи не орієнтуйтеся на ціну

Також не забувайте, що висока ціна - цедалеко не завжди показник якості послуг. Більш того, відомі випадки, коли в салонах високі ціни обумовлені тільки дорогими косметичними продуктами, але ніяк не майстерністю перукаря. А до гарних результатів такий підхід, звичайно не приведе.

6.

Голова майстра - його реклама

Крім того, пам'ятайте, що в разі перукаряприказка про «шевця без чобіт» не діє. Він повинен сам бути в першу чергу рекламою своєї роботи. Так що майстер, який сам ходить з поганою стрижкою - не наш варіант.

7.

Майстер повинен «горіти»

Також не завадить послухати, як самеперукар каже про свою роботу (наприклад, коли підбирає вам стрижку) - він повинен «горіти» своєю справою, розповідати з ентузіазмом, як про найцікавіший творчості.

8.

У майстра завжди є своя думка

Не слід також надто довіряти томуфахівцеві, який готовий у всьому слухатися вас з приводу вибору зачіски, і нібито не має своєї думки. Будь-який хороший майстер (і, до речі, це стосується не тільки перукарів) спочатку вислухає клієнта, а потім внесе свої пропозиції, як зробити ідею ще краще.