Стоки, секонди, барахолки: 5 способів знайти ексклюзив

Плюси стоків, секондів і барахолок незаперечні. Тут можна купити практично найдешевшу одяг в місті, причому, якщо потрудитися, можна «прибарахлитися» речами, зшитими за високими стандартами якості в Європі: у Франції, Британії, Італії і т.д .. Деякі люблять секонд-шопінг черезпрактично нульовий ймовірності зустріти один і той же наряд двічі: не хочеться бачити півміста в таких же речах - для багатьох це важливо. І найголовніше: в цих непомітних, погано обладнаних магазинчиках можна знайти справжній вінтаж та ексклюзив! Пропонуємо вашій увазі деякі підказки «в тему» ​​...

1.

Авантюризм з собою

Щоб знайти в магазині секонд-хенд щосьпрекрасне і модне, потрібно відправитися туди з достатнім запасом авантюризму і оптимізму. Сюди просто не можливо прийти з ідеєю купити щось конкретне: тут можна тільки випадково знайти щось хороше. Так що оптимізм плюс терпіння - і успіх прийде неодмінно! Цілком може статися так, що, перебравши сотню-іншу речей, ви знайдете ту саму ... і ні крапельки не пошкодуєте про витрачений час!

2.

Блат не завадить

Якщо ви комунікабельні і доброзичливі, то вамне складе ніяких труднощів познайомитися з продавцями і заручитися їхньою підтримкою. Тобто блат вітається. А якщо ви принесете дівчатам парочку тістечок до чаю, то станете просто клієнтом номер один! Повірте, це вже не мало. На ваш номер будуть слати смски з акційними гаслами, вам будуть повідомляти про новопосталих ексклюзивних речах, ну, а якщо ви вже дуже подружитеся, то гірка вантажних і просто якісних речей, відібрана дбайливими руками продавщиць, чекатиме вас в підсобці ...

3.

Будьте уважні

Не втрачайте пильності, не пропускайте жодноївішалки: то, що схоже на моток ниток, може виявитися шикарною натуральної шаллю, а плаття, яке здасться, на перший погляд, замалим, раптом відмінно сяде по фігурі. Не лінуйтеся! Міряйте і озирайтеся на всі боки: раптом комусь не підійшла спідничка і людина з жалем вішає її на місце, а ви - тут як тут - авось вам впору? Перш, ніж купити, уважно огляньте річ, щоб не було дірочок і плям, а то потім вдома буде прикро, адже такі магазини не дають гарантій і не приймають нічого назад.

4.

Стоки - НЕ секонд

Якщо ви відвідували секонди і стокові магазини, тообов'язково відчули цінову різницю. У стоках одяг красиво розвішані на вішалках, є зручні примірочні, але і ціни значні. Звичайно, нижче Бутіковском, але все одно кусаються. А ось секондовская «вагова» одяг при своїй дешевизні може піднести приємні сюрпризи. Наприклад, вам може попастися приголомшливе ексклюзивне плаття, капелюшок або сумочка 60-70-х років, та й щодня знижуються ціни приємно зігрівають.

5.

Торг доречний

У поспіху можна набрати купу абсолютно невідповідних за розміром і кольором речей, тому ні в якому разі не ігноруйте примірювальну. Приміряйте! Дзеркало допоможе вчасно помітити маленькі, майже не видимі дефекти, які можуть стати в нагоді при торзі. Так-так, торг в таких випадках абсолютно доречний! Наприклад, вказуєте на затяжку або ниточку, нехай навіть малесеньку, вередує як слід - і ось вже ви - щаслива власниця прекрасної штучки, причому купленої за сущі копійки!

Блискучого вам шопінгу!