Топ-7 корисних продуктів серпня

Як би це ні було сумно, але літо підходить докінця. Значить, потрібно щосили насолоджуватися його залишками і по максимуму використовувати те, що воно нам дає. Наприклад, це корисні продукти серпня, які допоможуть вам наситити організм надзвичайною користю на рік вперед. Отже, що ми будемо їсти на кінець літа?

1. Баклажан

Цей диво-продукт допомагає знижувати рівеньхолестерину в крові і відмінно насичує організм калієм. Останній, як відомо, позитивно впливає на роботу серця і покращує водно-сольовий обмін. Також даний овоч вміщує в себе цінні вітаміни С, В, В2, РР, каротин, і не менш корисні мінерали: залізо, фосфор, магній, кальцій, натрій. Баклажани показані людям, які мають певні проблеми шлунково-кишкового тракту, атеросклероз, захворювання серця і судин, ну і всім іншим просто для профілактики. Також баклажани корисні в якості компонента правильного дієтичного харчування, так як вони містять мало калорій і багато корисних елементів.

2. Кабачок

М'якоть кабачка містить не тільки корисні білкиі вуглеводи, але ще і аскорбінову кислоту, каротин, пектини, вітаміни групи В, солі магнію, натрію, кальцію і заліза. Калію в кабачках навіть більше, ніж у білоголової капусти. Калорій ж в них дуже і дуже мало. Вживання кабачків допомагає привести в норму водно-сольовий обмін, очистити кров, позбавити від солей і усунути зайвий холестерин. Також кабачок хороший тим, що зберігає всі свої корисні властивості навіть при довгому зберіганні, тому він такий популярний при зимових заготовках.

3. Гриби

Одне з основних переваг грибів в тому, щопри кулінарній обробці вони не втрачають свої корисні властивості. А їх чимало: вітаміни, антиоксиданти, амінокислоти і безліч мінералів. Також гриби підсилюють захисні сили організму, тому вони дуже корисні тим, хто дотримується посту або дієти.

4. Кавун

У цій дивовижній ягоді міститься мізерномало калорій і дуже багато користі. Сік кавуна чудово очищає нирки і печінку від шлаків, має сечогінну і жовчогінну дію. Кавун є рекордсменом за вмістом лікопену, який є потужним антиоксидантом. У м'якоті його також знаходяться корисні харчові волокна, які знижують рівень поганого холестерину в організмі.

5. Диня

У дині в 17 разів більше заліза, ніж в молоці. А ще в ній міститься багато кальцію, калію, хлору і натрію. Тому вона вважається прекрасної панацеєю в разі анемії і недокрів'я. Тут же ми знайдемо вітаміни А, С, В1, В2, РР. Диня буде корисна і тим, хто вживає антибіотики і бажає знизити їх шкідливий вплив на організм.

6. Яблука

Яблуко, як ми знаємо, найкорисніший фрукт. У серпні з'являються ранні сорти, які містять багато вітамінів С, А і В. Також в яблуках багато пектинів, тому вони особливо показані діабетикам. Яблука сприяють очищенню крові, допомагають роботі лімфатичної системи і заспокоюють нерви. Крім того, цей чудо-фрукт позитивно впливає на зір, стан шкіри, волосся і нігтів.

7. Кукурудза

Кукурудза містить багато вітамінів: групи В, С, РР, а також мінерали фосфор, калій, фтор, мідь, йод, молібден. Також цей продукт організм дуже добре засвоює. Кукурудза допомагає поліпшити обмінні процеси в організмі, робить людину більш бадьорим і активним. Також вона знижує апетит, тому можна сміливо включати її в дієтичне меню.