10 Речей в нашому гардеробі, які пора викинути цього літа

Мода змінюється з величезною швидкістю, і кожен сезон нам пропонуються все нові і нові її віяння. Звичайно ж, кожній дівчині хочеться встигати за тенденціями і бути, як то кажуть, в тренді. Є речі на кілька сезонів, які швидконабирають обертів популярності і так само швидко їх здають, є вічна класика, яка хороша для будь-якого часу року і стилю, а є предмети одягу, які вже давно вийшли з моди і навіть стали ознакою поганого смаку, але ось деякі модниці все ще не бажають з ними розлучатися. А дарма, адже, очищаючи наш простір, в тому числі і гардероб, від непотрібних речей, ми, таким чином, очищаємо і нашу карму, і наш душевний стан від «мотлоху». Тому речі з наступного списку давно пора викинути або віддати на благодійність.

1.

Джинсова спідниця

Колись вони були безмежно популярні, зараз жеїх сміливо можна назвати річчю з минулого. Особливо прямі спідниці з деніму до середини стегна, які позбавляють нижню частину тіла усяких натяків на жіночність. Та й довгі джинсові спідниці на ґудзиках теж не краще. Замініть подібні спідниці легкими моделями з шифону або шовку або джинсовими шортами.

2.

Топ в сіточку

По-перше, зовсім незрозуміло, з чим і як їхносити: самі по собі вони виглядають занадто відверто навіть влітку, а якщо надіти їх на інший топ або майку, то ви ризикуєте стати схожою на рибальську сітку. По-друге, вони автоматично перетворюють вас в леді з 90-х, адже саме тоді такий одяг був популярною. Не варто зберігати і в'язані топи: вони спекотні, незручні, і здатні візуально додати кілька сантиметрів в зоні талії. Краще купіть парочку бавовняних, шифонових або мереживних топів: вони в тренді, і влітку в них не жарко.

2 ..

3.

Довгий джинсовий комбінезон

Асоціацію він викликає тільки одну - робочауніформа будівельників. Тому якщо не хочете виглядати подібним чином - сміливо його викидайте. Краще вибирати актуальні тканинні моделі комбінезонів, а якщо все ж душа вимагає деніму, то зупиніть вибір на короткій моделі з низом-шортами.

3.

4.

леопардові лосини

Щоб до сих пір їх носити, потрібно володіти двомаречами: ідеальними ногами і ідеальним смаком, адже мало яка модниця може створити стильний образ з такої специфічної штучкою. Леопардову забарвлення краще додавати у вигляді деталей, а лосини вибирати однотонні або з менш кричущими візерунками.

5.

«Безликі» сукні

Є речі, які будь-яку красуню можутьперетворити в саму сіру мишку. До них відносяться безформні сукні сірих, болотних і брудно-коричневих кольорів. Їх, звичайно, можна освіжити деякими доповненнями, але чи варто? Сміливо в топку, а натомість придбайте кілька яскравих стильних суконь тих фасонів, які вигідно підкреслюють вашу фігуру.

Продовження на другій сторінці ...