45 Ранкових хвилин, які змінять ваш день

Так, у багатьох виникне законне питання - звідки взяти зайвих 45 хвилин, якщо перед відходом на навчання або роботу їх буває менше п'ятнадцяти? Однак організувати свій час можна і навіть потрібно. Ми розповімо вам, як.

1. Прокидайтеся якомога раніше

О так, це дуже важко, але зайві 15 хвилин вліжка не допоможуть вам виспатися, а ось зайва чверть години неспання дасть можливість як мінімум поснідати або спокійно одягнутися. До того ж вранці набагато легше швидко і продуктивно завершити справи, які ввечері здавалися складними і нездійсненними. Для того щоб збалансувати свій графік, лягайте на годину раніше і на годину раніше вставайте - це допоможе вам залагодити безліч проблем і просто перестати похапцем збиратися і вічно запізнюватися.

2. Робіть ранкову зарядку (15 хвилин)

Це займає не більше 15 хвилин часу -розімніть, розтягніться, трохи поприсідайте і понаклоняться - це призведе ваш організм в тонус і зарядить вас енергією на весь день. Подібне скромний початок на терені здорового і спортивного способу життя дасть вам можливість повірити в свої сили, скинути зайву вагу і збільшити м'язи.

3. Займіться медитацією (10 хвилин)

Після тренування розслабтеся і пориньте всебе за допомогою медитативної техніки. Це знизить рівень стресу і поліпшить мозкову активність і психоемоційний стан - все це всього за десять хвилин. Воно того варте, правда?

4. Ведіть щоденник (10 хвилин)

Ведення щоденника допомагає нам не тількиосмислювати своє життя, а й наділяти в слова свої плани і мрії. Постанова конкретних завдань збільшить продуктивність кожного нового дня і дасть можливість проаналізувати свої дії. Записуйте все необхідне вам (плани, замітки, розклад, списки покупок) вранці - це впорядкує ваші думки і ваш день.

5. Плануйте свій день (10 хвилин)

Спробуйте розпланувати весь свій день -зустрічі, дзвінки, робочі завдання. Розмістіть їх в порядку послідовності - це допоможе вам краще все встигати і продумувати свої дії наперед. Спробуйте також виділити три основні завдання і приступайте до їх вирішення відразу ж. Це допоможе вам виділяти головне за день і справлятися з найскладнішими справами швидше і легше, не відкладаючи їх на потім.

Змінити свій день зовсім не складно - для цьогопотрібно лише 45 хвилин. Спробуйте цей метод одного разу, і ви завжди будете прокидатися раніше, встигати більше, а засипати з почуттям повного задоволення після успішного і приємного дня.