Чому чоловіки кидають жінок? Головні причини

У вас в стосунках все добре, але раптом вінраптово вирішує розлучитися? Жінки по-різному на це реагують: одні вирішують, що раз пішов, значить, причина в ньому, і навіть не роблять спроб повернути коханого чоловіка. Розуміють, що на ньому світ клином не зійшовся, ічерез якийсь час, переживши розлучення, знову опиняються в стані розпочати пошуки нової любові. А інші починають впадати у відчай і звинувачувати себе у всьому - в тому, що благовірному не вистачало уваги / турботи / доброти і т.п. Давайте ж розберемося, чому насправді чоловіки йдуть від жінок.

1. Пропав інтерес

Величезна помилка багатьох жінок в тому, що черезпевний час після початку спільного проживання вони постають перед чоловіком в косметичній масці, бігуді, ненафарбованими, в домашній розтягнутої футболці. Але в такому чи вигляді ви познайомилися? Він закохався в жінку без макіяжу, укладання і в старому одязі? Зовсім ні. Зате коли вам потрібно відправитися на прогулянку, роботу або просто в магазин, ви наводите марафет і з'являєтеся на вулиці красунею. Так залишайтеся ж нею і для коханого! Позбавте його від спостереження всіх ваших косметичних процедур. Він повинен бачити тільки ефект від них!

2. Нестриманість

У всіх бувають в житті важкі дні. Але, тим не менш, не варто зривати злість на улюбленому через те, що ви застрягли в пробці і запізнилися на роботу, за що отримали догану, або вподобане в магазині сукню буквально з рук вирвала якась нахаба. Улюблений не повинен боятися вашого приходу додому, гадаючи, з'явиться зараз в дверях мила, добра жінка або роздратований монстр у спідниці.

До того ж і на людях варто тримати себе гідно. Ні в якому разі не влаштовувати скандалів привселюдно. Краще, звичайно, і вдома уникати лайки.

3. Нав'язлива ідея вийти заміж

На відміну від жінок, чоловіки не рвутьсярозпрощатися зі своєю вільним життям і зв'язати себе узами шлюбу. Тому подібні теми варто зачіпати обережно. Чи не квапте події, якщо ви разом не так давно - ви просто злякає потенційного чоловіка. Ну а якщо ви разом достатньо давно, але він і чути не хоче про весілля, варто прояснити ситуацію: чи входить взагалі в його плани одружитися на вас? Якщо він годує «сніданками», але не виконує обіцянок, може, вам і не варто витрачати свій час на нього?

4. Успішність

Чоловік за своєю природою - годувальник. Тому це його завдання - забезпечувати сім'ю, бути опорою і захистом. Але в наш час і жінка може влаштуватися на високооплачувану роботу і бути головним джерелом фінансів в сім'ї. Головне, не докоряти цим улюбленого на кожному кроці, інакше довго він з вами не витримає.

5. Невміння підтримати

Чоловіки не так часто діляться з жінками своїмипереживаннями, труднощами. Але, тим не менш, є моменти, коли потрібно підтримати його, навіть якщо не зовсім з ним згодні. Найчастіше підбадьорюйте, дякуйте, коли він допоміг вам або чимось порадував. Пам'ятайте, що акцентувати увагу краще більше на достоїнствах, ніж на недоліки.

</ P>